Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mondanátok nekem nagyon...

Mondanátok nekem nagyon HÍZLALÓ boltban megvehető kész termékeket? Vagy RECEPTEKET

Figyelt kérdés

-hal ne legyen a receptbe

-lehetőleg egyszerű elkészítésű legyen ha receptet írsz

-a legjobb ha boltban készen megvehető dolgokat mondanátok.

Válaszaitokat előre is köszönöm.Ui.: krumpli lehet benne minden receptben mert imádom vagy paradicsomos alap .



2016. jún. 1. 10:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
25%
én amikor hízni akartam frankfurti levesből ettem meg egy csomót és az nagyon jól hízlalt...
2016. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
85%
spagetti
2016. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
pizza, spagetti, minden, ami tésztás, igyál tejet víz helyett
2016. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kenyér - szendvics, bundáskenyér

Ezekből egyél 2-3 óránként

2016. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

Haj=edesseg, teszta, kenyer sok-sok

Egeszseges hizas= tomegnovelo etrend es sport

2016. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
mogyoróvaj
2016. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Bármi, csak sok legyen belőle és meg is tudj belőle enni sokat (azért lightos salátával kár próbálkozni).


Mondjuk vajban sült krumpli paradicsomos szósszal, utána krémes piskótatorta. Kevesen tudnának meggyőzően fogyni mellette, egyeseknek a súlytartás is kihívás lenne.


Ha egészségesebbet akarsz, valami minőségi kolbász zöldséggel, de vigyázat, mert ezzel már könnyű fogyni. De hízni is, ha tudsz enni.

2016. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Te kérdeztél készételeket, hát lehet kapni jó néhányat. Konzerv töltöttkáposzta, sólet füstölthússal, lencsefőzelék kolbásszal, vagdalthúsfélék garmada, amiből mindent meg tudsz csinálni, ami fasírt jellegű, vagy akár rakott ételeket is.

babkonzervből szalonnás/hagymás alappal csilisbab.

Par.konzervből ( a fél literes dobozosok nagyon kiadósak )töltöttpaprika, amit szintén vagdalthúskonzervből csinálsz, gyorsrizzsel.

rengeteg paníroztott mirelit húsféleség is van, amit csak ki kell sütnöd, és a kedvenceddel a krumpli valamelyik változatával kész az ebéded.

Tészták kész szószokkal ... stb, csak körbe kell nézned a boltokban, szinte több a kényelmi termék, mint ami hagyományosan frissen készíthető.

Megjegyzem, csak a kérdésre válaszoltam, magam nem vagyok híve az efféle megoldásnak, de semmi bajom azokkal sem, akik ezt az utat választják.

Mindig az egyén dönt, szerintem, hogy, hogy ,s mint étkezik.

2016. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Tejszínes fagylaltok, parfék. Otthon is könnyen, gyorsan megvan.

Rakott krumpli, sok vajjal, tejföllel.


Kacsazsíros, libazsíros kenyér.

2016. jún. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Vannak azok a finom,színes tetejű fánkocskák... Az tuti,olyan mintha a bőröd alá dugnád! Nutellás kenyeret is ehetsz bőven.
2016. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!