Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A szójaszósz meddig áll el?

A szójaszósz meddig áll el?

Figyelt kérdés
A gyártó szerint megbontás után négy héten belül el kell fogyasztani. Kb két hónapja nyitottam meg egy üveggel, de még mindig félig teli van és nem szívesen dobnám ki.

2016. jún. 3. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk sok hónapig van kibontva, sosem lett semmi baja. Viszont elég sokféle szójaszósz van, eltérő összetétellel, az lehet, hogy befolyásolja ezt. Én megkóstolnám s addig használnám, amíg jónak tűnik, az ételekkel így járok el, igaz, nem vagyok félős e téren.
2016. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Amíg el nem fárad.
2016. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig eláll, szerintem évekig. Pont, mint a majonéz, azt sem láttam még megromlani.
2016. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is majd egy év alatt használtam el egy kb 2,5 dl-es flakonnal. Csak én ettem, néhány fogyókúrás zöldégsalátára használtam egy keveset mindig.Az utolsó kiskanálnyinál sem éreztem semmi mellékízt, olyan volt, mint kibontáskor.
2016. jún. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!