Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Közvélemény-kutatás: kifli...

Közvélemény-kutatás: kifli vagy zsemle?

Figyelt kérdés

A családdal 'vitázunk' épp arról, hogy a zsemle, vagy a kifli a finomabb. :)

Tudom, vicces egy kérdés, de teljesen komolyan gondolom! :D



2016. jún. 23. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kifli egyértelműen
2016. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem a finomság érdekel (jó, rossz azért ne legyen), a kiflinek jobb az alakja és van két csücske :D Szendvicset úgyse csinálok sosem (jó, alapból glutént sem eszem, de ez mindegy most). De csak a hegyes csücskű ropogósakat szeretem. Mndjuk megszáradva mind ropogós, az is jó, már ha olyan minőségű, hogy képes megszáradni úgy, hogy nem lesz penészes vagy rossz ízű, nem vagyok képben a mai péksütikkel, s tuti nem egyformák.


Ha tényleg az ízt nézzük, akkor sem ezen múlik. Millióféle zsemle van, s gondolom, a kiflik is különböznek. Ahogy az emberek ízlése is. Nekem a fehérlisztes nem annyira ízlik.

2016. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
A kakaó csak és kizárólag kiflivel a finom, számomra legalábbis . Úgy különben minden máshoz zsemle .
2016. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a mai kiflik és zsemlék vackok. Felfújt izék, nem rendes tészta...


25 éve még igazi pékáru volt jellemző... Akkor mindkettőt imádtam, nem tudnék választani közüllük, épp mihez van kedvem... De a mostaniak nem jók.


Régen lehetett olyan kiflit kapni, ami "kitekerhető" volt... Leettem a csücsköket, aztán a külsőt, és mindig a belét hagytam a végire.

A zsemlét is körbe rágtam, leettem a tetejét, alját, majd a belét végül. :)

2016. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kifli, de főleg a nagykifli, sósan, jó ropogósan.
2016. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!