Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A babkonzerv megtud olyan...

A babkonzerv megtud olyan szinten romlani hogy kukacok legyenek benne?

Figyelt kérdés

Kis apró kukac szerű izéket találtam a bontatlan babban, de a szüleim szerint ez a bab része és nem kukac.

Szerintetek meg lehet enni? V becsaptak?



2016. júl. 8. 13:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A választól függetlenül nem fogom megenni ha kukacot látok, v bármit ami arra hajaz, szóval keresek másik konzervet.
2016. júl. 8. 13:57
 2/18 anonim válasza:
69%
babcsíra is lehet
2016. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hàt elég apró ès nem 1 van, mellesleg a tèsztàban is talàltam
2016. júl. 8. 14:30
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Fotózd le, és akkor eldöntjük.


BTW 99,99 százalékig biztos vagyok benne, hogy a szüleid nem adnának neked kukacos babot enni. Válogatós, hisztis gyerek lehetsz, maradj éhes, ha nem akarsz enni, én nem erőltetném.



A babkonzerv meg nem tud megromlani így. Ahhoz, hogy kukac legyen benne, be kellett volna köpniük a legyeknek, egy lezárt konzervdobozba meg nem tud belerepülni a légy. A nagy nyomású főzőbe, ahol a babot főzték, szintén nem tud berepülni, szóval eléggé sansztalan, hogy kukacos legyen egy konzerv.

2016. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hisztis gyerek? 21 vagyok. Ezt azután mond hogy láttad a szüleimet ahogyan a kávéjukra repült legyet kipecázzák utána megisszák, majd lefotózom valahogy.
2016. júl. 8. 14:50
 6/18 anonim ***** válasza:
És lett valami bajuk attól a kávétól?
2016. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

[link]


Na tessék itt egy HD kép a "kukacokról", legalábbis nekem annak néznek ki...


Bajuk nem lett, elvégre csak legyek, de akkor is mindenre rá repülnek még a ganéra is.

2016. júl. 8. 14:58
 8/18 anonim ***** válasza:

A bab (meg akármilyen konzervet) olyan hőfokon, időtartamon hőkezelik, hogy ott kukac meg nem marad.Igaz, ha benne volt, akkor az is konzerválódik.

Szerintem babcsíra lesz az...

2016. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tényleg csíra ami a képen van.
2016. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A nagy meg a kicsi is bab csira? De nagyon sok van.
2016. júl. 8. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!