Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Rio mare olajos tonhal Meddig...

Rio mare olajos tonhal Meddig áll el konzervben?

Figyelt kérdés
Meddig nem lesz nagyon hal íze?
2016. júl. 14. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Addig áll el, ami rá van írva fogyaszthatósági idöpontnak.


Halíze meg ugyanannyira van az egész felhasználhatósági ideje alatt.

2016. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A halkonzerv és bármi más konzerv végig ugyanolyan ízű marad a lejárati ideig, ami a felbontásig érvényes. Felbontás után viszont néhány nap alatt a saját lábán jön-megy. Sajnos egyszer láttam ilyent valakinek a polcán, ráadásul egy zöldséges raktárában. Egy életre szóló élmény volt.
2016. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felbontás nélkül ameddig rá van írva, és az íze sem változik.

Felbontás után viszont egyrészt ki kell venni a konzervdobozból, és valami más edénybe tenni, másrészt mindenképpen hűtőben kell tárolni. És úgy sem tartogatnám egy-két napnál tovább.

Mondjuk annyira nevetségesen pici adag, kb. 5 g hal van egy konzervben, hogy nem is értem, hogyan maradhat meg belőle egyáltalán bármennyi. :)

2016. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
F#sznak akarsz halat enni, ha nem bírod a halízt...
2016. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4. Ezt én sem értem meg soha. Van pár ismerősöm, akik nem eszik meg a halat, mert hal íze van, legfeljebb a konzervet, holott a konzerv a legbüdösebb és egy napig nem mosod le a szádról az olajos halkonzerv bukéját. Szerintem ezek az emberek nem ettek még életükben normálisan elkészített valódi friss halat.
2016. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig halíze van, mivel hal. nem lehet marha steak íze egy olajos halnak.

Bontatlanul szinte az idők végeztéig, persze azért van rajta dátum, hogy "minőségét megőrzi " vagy hasonló.Ha felbontod el kell fogyasztani, mert nem sokáig bírja, ráadásul mindenhol fogod érezni a halszagot, ahova teszed.

2016. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

"Meddig nem lesz nagyon hal íze?"

ez fájt

2016. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!