Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik boltban/supermarketben...

Melyik boltban/supermarketben lehet nagyobb kiszerelésü (900gr-1kg) natúr joghurtot kapni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Aldiban vettem 1kg-at. Illetve a Metroban láttam még. :) Annyi hogy az Aldiban csak vaniliásat láttam eddig
2016. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos natúrt szeretnék mindenképpen de úgy látszik maradok a 400 gramos Lidlesnél. Azért köszi
2016. júl. 16. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
A metróban tuti, hogy van, láttam.
2016. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
44%
Készítsd el magadnak, nem bonyolult, sokkal olcsóbb és nem kukoricakeményítővel lesz sűrű.
2016. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
61%
Saját joghurt, 1 liter 3,5-ös Spar tejből egy nap alatt 1 liter tökéletes, adalékmentes joghurtod lesz. És ami nem mellékes, kb 250 Ft-ból.
2016. júl. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálkozom saját joghurt elkészítésével aztán meglátjuk, hogy lesz e jövője a dolognak.
2016. júl. 20. 23:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont a Lidl-ben vettem a múltkor 900 gr-os kiszerelésben natúr joghurtot (vödrös). Nagyon jó árban is volt. (És nagyon fincsi is!)

Sajnos nem az állandó kínálatuk része, de figyeld a reklámújságjukat, mert szerintem többé kevésbé rendszeres időközönként van. És a szavatossága is viszonylag hosszú.

2016. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!