Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ki bírja megenni a Ceres...

Ki bírja megenni a Ceres kenyérnek nevezett izéjét?

Figyelt kérdés
A Ceres(egykori miskolci sütő) miskolci üzemében nagyon silány pékárut gyárt, szerintem például a kenyerei ehetetlenek. Rossz az ízük, szaguk és állaguk, s az összetevők részt olvasva is tisztán látszik, hogy nem az van bennük, aminek egy normális kenyérben kellene lennie. Erre mégis kiknek van igénye? Miért éri meg gyártani és szállítani pl. Coopoknak, amikor a helyi pékségek, vagy a Coop saját péksége ki tudja szolgálni normális pékáruval is a boltjait? Dísznek rendelik, hogy ne csak egyféle kenyeret tartsanak? Ti szeretitek a Ceres kenyeret?

#kenyér #pékség #pékáru #pék #Ceres #Ceres sütő #miskolci sütő #coop bolt
2016. júl. 23. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltelhetöen van, aki megveszi, mert "dísznek" nem rendelnek semmit
2016. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Tartós csomagolt kenyeret teljesen felesleges összehasonlítani a frissen sütöttel. Nyilván az veszi, akinek tartós kenyérre van szüksége.
2016. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aperitif ***** válasza:
100%

Szeretem. Rendszeresen a Ceres magkeverékes kenyeret veszem, egyrészt gazdasági okokból (egy 25 dekás csomag eltart egy hétig, míg a frissen sütött kenyérből, amiből 50 deka a legkisebb megvásárolható mennyiség, elfogyasztok két nap alatt maximum 10 dekát, a harmadik napon meg kidobok 40-et), másrészt meg szeretem az ízét.

Ízlésekről (és pofonokról) lehet vitázni, de nem érdemes.

2016. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én pld. szinte csak a Ceres Búzakorpás toast kenyerét eszem.

Egy zacskó egy hétig eltart, akár pirítósnak, akár szendvicsalapnak kiválóan megfelel.


Tény, nem frissen sült fehér kenyér - de a tápanyagértékei sem azonosak!

Én fogyókúra miatt váltottam kb. másfél éve, és teljesen elhagytam pékárukat, kivéve ezt. Az elején fura volt, de pár hét alatt megszoktam, és ma már szeretem.

Mellé fogytam több mint 30 Kg-ot ( persze, nem csak ettől!)és azt tartom is.

2016. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!