Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan kérjem ki a csirkemelle...

Hogyan kérjem ki a csirkemellett? Így? Két egész csirkemell, vagy két egész csirkemell file, vagy két csirkemell/file? De persze ha külön lesz akkor ugymondjam h 4db ot? És ha egybe van akkor kérném úgy h két egeszt?

Figyelt kérdés
De persze mondom hogy szeretnék kérni csak hogy ne kossenek ebbe is bele, azért írtam le. Anyának szeretnék besegiteni (meglepni). Előre is köszönöm a valaszokat!!

2016. júl. 28. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Bemész, megnézed milyen a csirkemell és úgy kéred
2016. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában félbe van vágva (úgy emlékszem), szóval én azt mondanám, hogy 4 darab csirkemell filét kérnék.
2016. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én két csirkemell-filét szoktam. De ha látod,hogy nem azt adja hanem mondjuk két felet,akkor szólsz neki,hogy te egészre gondoltál.

Mi ez a félelem?Írtad ,hogy nem akarod,hogy ebbe is belekössenek ...

Rossz tapasztalatod vsn hentes ügyben?

2016. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában félbevágva van a pultban. De úgyis meglátod.

Azért remélem azzal legalább tisztában vagy, mennyi a csirkemell kilója, nehogy tényleg ciki legyen a boltban. :D

2016. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Arra értettem hogy ne kössenek bele hogy fogom mondani hogy "szeretnek kérni" 2egesz csirkemellet pl.Mert itt általában mindenkibe bele kötnek. Amugy semmi gondom a hentesekkel.

Igen tudom mennyibe kerül, csak általában anyával megyek és nem emlékszem hogy szoktuk kérni. Meg voltam már sokszor is egyedül. De mindig ugy viszek penzt hogy tuti kiteljen nem akarok beegni. Itt nem mindig van félbe vagva amúgy.

2016. júl. 29. 07:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a hentes türelmes, szóval ha kevesebbet ad, mint amennyit kértél, akkor hozzácsap majd egyet-kettőt, ha többet, akkor levesz belőle. Annyit vehetsz, amennyit akarsz. Ha kínaiul magyarázod neki, azt is meg fogja érteni nagy valószínűséggel. Azt mondják ugyanis, hogy ha egy ember el akar adni valamit, a másik meg meg akarja venni, akkor nincsenek nyelvi és kommunikációs nehézséges sehol a világon :D


Szóval hajrá, sikerülni fog bevásárolni, én bízom benned!

2016. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Remélem.sikerült feldolgozni ezt a traumát
2016. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!