Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van itt olyan aki szívesen...

Van itt olyan aki szívesen készít japán ételeket otthon? Hol szerzitek be hozzá az alapanyagokat?

Figyelt kérdés

egy megbízható helyet szeretnék erre találni. pl nori lap-ot stb.

mert nagyon szeretnék ilyeneket gyakrabban enni, nem csak vendéglőben, viszont félek az alapanyagokat áruló helyek megbízhatóságától. ti hol szoktatok venni? ismertek megbízható tuti helyeket rá?


2016. aug. 21. 02:32
 1/3 anonim válasza:
100%

Én csak sushit szoktam, meg néha tamagoyakit. A városban ahol lakom van egy ázsiai ételekre specializálódott bolt, ott vettem nori lapot, jó minőségű rizst és szójaszószokat. Szerintem sok ilyen bolt van, néha bioboltokban is van nori lap. Nem hiszem, hogy kételkedni kell a megbízhatóságban ilyen téren.

Rizsből, szójaszószból viszont mindenképp érdemes a drágábbat, jobbat venni, halból pedig minél frissebbet, úgy lesz igazán finom a végeredmény.

2016. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

A lidl ben lehet kapni néha jó hozzávalókat (pl füszerek,szószok,szusi hoz valo dolgokat is szoktak néha. stb)

Miott szoktunk mindig venni (felvásároljuk a fél készletet)

De megbizható az áru. ^^

De am pesten sok ilyen ázsia bolt van (pl.8.ker)

2016. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én, a kedvencem a miso leves. Szoktam sushit is készíteni,ochazukét meg yakisobát is.


A fővám téren a vásárcsarnokban van egy ázsiai bolt, ott lehet kapni hozzávalókat.

2016. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!