Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi lesz a kiflivel a hűtőben?...

Mi lesz a kiflivel a hűtőben? Ha ma este elkészítem a szendvicsemet és hűtőbe teszem (-6 C°) puha marad a kifli?

Figyelt kérdés

Holnap reggel nem lesz időm szendvicset gyártani, ezért ma este készítem el előre.

Amit beleteszek, az hűtést igényel.


A kifli nem szárad ki, nem lesz rágós?


Csak mert nem használok zsiradékot egyáltalán (no vaj, no margarin, semmi!), fogyózom.

Csak egy sok magvas kifli, szójasajt és a zöldségfélék: paprikacsík, paradicsomkarika, uborkakarika, mustárcseppek, salátalevél.


Ez lesz alufóliába csomagolva.


Kenyeret sosem teszek a hűtőbe, úgy tudom, az becsomagolva nem szárad ki szobahőmérsékleten, szóval nem igényel hűtést.



2016. aug. 22. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Beteheted, de utána egy nagyon kicsit be a mikróba, de tényleg nagyon kicsit, mert kőkemény lesz, ha kihűl.

De ha kicsit rágósabb lesz hidd el semmi bajod nem lesz tőle!

2016. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja,bár ha nem használsz zsiradékot kicsit elázhat a paradicsomtól és az uborkától.
2016. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a -6 feltételezem csak véletlen. Ugye nem akarod fagyasztani,mert az tönkreteszi a szendvicsedet.
2016. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egy fél napos szendvicset mikrózni, ez baromság.

Ha szoktál büfében vásárolni, ott is órákig áll, és hűtőben van. (jobb esetben)

a fólia miatt nem fog kiszáradni.

ráadásul gondolom, nem otthon fogod megenni, amikor reggel felkelsz, szóval mire beérsz vele a munkahelyre/suliba, már hideg sem lesz.


DE azt tisztázzuk, hogy egy hűtőben nem -6 fok van, az már fagyasztó lenne.

Egy átlag hűtőben 5-10 fok van, mínuszban már minden megfagyna, na azt megéreznéd.

2016. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

bocs, nem mínusz, elírtam

+6 C°

2016. aug. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!