Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A "felpuffadt" tető a lekvárba...

A "felpuffadt" tető a lekvárban gázképződésre utal?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hogyan fogalmazzam meg a kérdést. Most vettem észre a spájzban pakolás közben, hogy az egyik málnalekváromban valami nem oké a vákuummal. Nem is az hogy nincs már rajta - mert igen, hanem inkább mintha fordítva lenne, mintha felfelé nyomódna a tető. Nekem csak gáz jutott eszembe, arra meg azt írja a neten hogy nem jó. Volt már valakinek ilyen? Én még sosem találkoztam vele.
2016. szept. 2. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg megerjedt és amiatt puffadt fel a tető.Nagyon gyanús,hogy megromlott.
2016. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Az már pálinkásodik szerintem. Nyisd ki, és kóstold meg, milyen. Koktélba még elmehet pl. vodkával, ha alkoholos lett. Ha meg ecetes, akkor salátába, de inkább alkoholos lesz szerintem.
2016. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Nyisd ki ,kóstold meg és ha nem változott meg az íze, forrald fel és rakj rá másik tetőt.
2016. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 2. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!