Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit vacsorázzak?!

Mit vacsorázzak?!

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem tudom eldönteni, hogy milyen szendvicset csináljak. 17/f nagyon sürgős!!!

2016. szept. 9. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Mi az alapanyag hozzá? Mit "rejt" a hűtőtök? (Amúgy egészségtelen már ilyenkor vacsorázni.)
2016. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Egészségtelen a franczokat. Éhezni és rosszul aludni vagy tápanyaghiányban leledzeni s izmot bontani, az az egészséges.


Kérdező, nem tudom, mid van és mit szeretsz. Én tojásos, sajtos és csemege uborkás szendvicset ennék (az egyetlen, amit valaha szerettem, más szendvics számomra nem létezik), ha képes lennék evésre gondolni... Mondjuk kenyér nélkül, magropogóssal, de ez az én dolgom.


A körözött is jó cucc, ha van.


De ha éhes vagy, majd rájössz valamire magadtól is, azt hiszem.

2016. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
én most ettem tonhalkrémes kenyeret
2016. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Egészségtelen? Vicces vagy első. Ha mondjuk hajnali 3-kor fekszik le a kérdező, akkor még korai is a vacsora. Lefekvés előtt 3 órával nem ajánlott enni, felejtsétek már el emberek ezt az este 6 utáni baromságot!!


Kérdező:

én vajas-sajtos-jóféle párizsis-uborkás szendvicset csinálnék, mert az a kedvencem, de nem tudjuk, mi van otthon nálatok.

2016. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen, amit csinálni fogsz, nem lesz ehetetlen.
2016. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na jó de ha én most azt mondom, hogy egyél guacamolés-kukoricás-sajtos-babos-hagymás szenyát, akkor azt csinálsz? :)) Olyat egyél, ami neked ízlik.
2016. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Azt tanultam, minden jó, csak éhes has kell hozzá.

Ha dönteni nem tudsz, akkor: a bőség zavara

Készíts vajas kenyeret, rá egy kis felvágottat, paprikát, vagy hagymát karikázol, megsózod, és törtpaprikával is megszórhatod... ha már semmi más nem kell, ami ennél puccosabb.

De főzöl egy pár virslit, mustárral, puha kenyérrel is jó.

2016. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!