Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet itthon Jalapeno...

Hol lehet itthon Jalapeno paprikát kapni? Lehetőleg Pécsett.

Figyelt kérdés

2016. okt. 4. 01:44
1 2
 1/13 tothp ***** válasza:
88%

A sárréti Chillifarm-ot keresd.

[link]

Nem Baranyában van, de postáznak is

2016. okt. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
tesco
2016. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Lidlben is szokott lenni
2016. okt. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt se tudom mi az!
2016. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem krémre hanem paprikára van szükségem...

Tesco messze van...

A Lidl-ben még sosem volt...

A Jalapeno egy finom erőspaprika...

2016. okt. 4. 11:52
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Köszi! Már azóta megnéztem olyan mint a magyar kutya.@sz@ paprika!
2016. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tothp ***** válasza:
Hatos Az általad említett paprika a Jalapenohoz és Habanero-hoz képest pont annyi, mint a neve. :-)
2016. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A jalapeno és a habanero eléggé különböző szerintem. Nyers, friss jalapenót szerintem csak termesztőnél kapsz, üveges, savanyítottat viszont minden hiperben árulnak szerintem.
2016. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tothp ***** válasza:

Igen eltérőek. A jalapeno "klasszikus" paprikaalakú,de annál kerekebb hegyű, sötétzöld és erős.

A habanero kicsi, leginkább a "haloween"-tökhöz hasonlítanám a formáját és nagyon erős. Egy scowille skálán osztályozzák a csípősséget. A jalapeno 6000, a habanero 10000 scowille-egység

2016. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Még két éve vettem az Aldiban kicsi jalapeno palántát és múlt évben is sokat termett és ablakban átvészelte a telet és tavasszal megint elkezdett virágozni. Csak nyáron pihent a kánikulában, de most ősszel megint annyit terem, hogy nem tudom mind megenni. Már akkorára nőtt két év alatt, hogy beteríti az egész konyha ablakot! :)


mindig nyomom bele a talajba a kevesebb Nitrogén és Kálium és Foszfor túlsúlyos műtrágyát, amitől igazán megtáltosodik és ontja a termést!


Egyébként azelőtt az Auchanban vettem 5-6 db-ot adtak 500,- Ft körül. Most már ingyen terem nekem itt a konyha ablakban.

2016. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!