Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A fagyasztott halrudacska...

A fagyasztott halrudacska mennyire egészséges/egészségtelen?

Figyelt kérdés

Mind a halat, mind a hasábot sütőben sütöm olaj helyett, de attól még a halrudacska egy fagyasztott *** marad.. Mennyire egészségtelen ez?


Próbálok egészségesebben étkezni újabban.. csak hát ez annyira gyorsan és egyszerűen elkészíthető kaja hogy nagy a kísértés..



2016. okt. 8. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Közel 0 a tápanyagértéke, de legalább nem 5 liter olajban sütöd meg, hanem a sütőben. Így egy fokkal jobb.
2016. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik fajtára gondolsz. Az olcsóbb fajta darálékból van. A drágább fajta filéből van. Minden boltban kapni mindkét kategóriát... És itt nem a márkanév a lényeg, hanem az alapanyag/minőségi kategória.
2016. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
18%
Semmi baj nincs vele, azon kívül, hogy tele van nehézfémmel mint minden tengeri élőlény.
2016. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
A darálék nem lehet túl egészséges, ráadásul a fele hal, fele zsemlemorzs vagy mi, olcsó, vacak.Az ajó, ami fehér húsu halfilé.
2016. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2. Tokeletesen leírta. Amugy megertem a probkemat, en erre valtottam a halat, gyorsan, egeszsegesen alapelven. Semmi kozom hozzajuk, ha nem megengedett, toroltessetek

[link]

2016. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

áá értem, köszi.

amit én eszem az csak a halpépből készült gagyi.

Akkor majd átállok a 100% filéből készültre, vagy csak a bunda nélküli fagyasztott halfilékre. Azok jó minőségűek, nem?

2016. okt. 9. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon finomak, 100% file, nincs bunda es sutoben kell sutni. A toping tobnfele izben kaphato, amiket eddig probaltam, mind finom volt. A vsomagban van talca, szzal egyutt kell a sutobe tenni, utana mar eheted is. Meg mosogatnivalo sincs utana 😃
2016. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!