Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerek

A kérdés

A fagyasztott halrudacska mennyire egészséges/egészségtelen?

Mind a halat, mind a hasábot sütőben sütöm olaj helyett, de attól még a halrudacska egy fagyasztott *** marad.. Mennyire egészségtelen ez?

Próbálok egészségesebben étkezni újabban.. csak hát ez annyira gyorsan és egyszerűen elkészíthető kaja hogy nagy a kísértés..

Keress kérdéseket hasonló témában: hal

2016. okt. 8. 19:15  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Közel 0 a tápanyagértéke, de legalább nem 5 liter olajban sütöd meg, hanem a sütőben. Így egy fokkal jobb.

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2016. okt. 8. 19:34 Privát üzenet
Attól függ, melyik fajtára gondolsz. Az olcsóbb fajta darálékból van. A drágább fajta filéből van. Minden boltban kapni mindkét kategóriát... És itt nem a márkanév a lényeg, hanem az alapanyag/minőségi kategória.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2016. okt. 8. 19:45 Privát üzenet
Semmi baj nincs vele, azon kívül, hogy tele van nehézfémmel mint minden tengeri élőlény.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2016. okt. 8. 20:36 Privát üzenet
A darálék nem lehet túl egészséges, ráadásul a fele hal, fele zsemlemorzs vagy mi, olcsó, vacak.Az ajó, ami fehér húsu halfilé.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2016. okt. 8. 21:22 Privát üzenet
2. Tokeletesen leírta. Amugy megertem a probkemat, en erre valtottam a halat, gyorsan, egeszsegesen alapelven. Semmi kozom hozzajuk, ha nem megengedett, toroltessetek
[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2016. okt. 8. 22:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

áá értem, köszi.
amit én eszem az csak a halpépből készült gagyi.
Akkor majd átállok a 100% filéből készültre, vagy csak a bunda nélküli fagyasztott halfilékre. Azok jó minőségűek, nem?

# 6/7Időpont 2016. okt. 9. 13:23 Privát üzenet
Nagyon finomak, 100% file, nincs bunda es sutoben kell sutni. A toping tobnfele izben kaphato, amiket eddig probaltam, mind finom volt. A vsomagban van talca, szzal egyutt kell a sutobe tenni, utana mar eheted is. Meg mosogatnivalo sincs utana 😃

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2016. okt. 9. 15:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A csipsz az egészségtelen év vagy a fini roller?
A fagyasztott zöldségek mennyire egészségesek a friss zöldségekhez képest?
Fagyasztott túrós derelye, burgonyás nudli? Végig fagyasztóban, szav. Ideje ez év június. Szerintetek ehető? Főzzem meg, vagy dobjam egyenesen a kukába?
1 kg fagyasztott egész sprotni (akció nélkül) csak 600 forint. Finom? Népszerű? Hogyhogy ilyen olcsó?
Ma délután zöldség levest készítettem (hozzávalók:fagyasztott zöldség, víz, vegeta). Meddig fogyasztható ha hűtőben tárolom?
Mennyire egészséges, egészségtelen a szervezetnek, ha mindig félkész, vagy épp fagyasztott kaját eszek? Sajnos a munkám miatt nem érek rá nap mint nap főzőcskézni. A pizza is gyorsan kész a sütőben.

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu