Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legcsípősebb Lays...

Melyik a legcsípősebb Lays EXTREM chips?

Figyelt kérdés

(Chicken Hot Wings, Wasabi, Cheese-Jalapeno, Piri-Piri, Spicy Curry, Chili-Lime)


Nekem a Sajtos- Jalapeno-s.



2016. okt. 25. 12:46
 1/8 anonim válasza:
0%
Nekem a sós.
2016. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
100%
A Cheese-Jalapeno nekem is. A Wasabi csípőssége teljesen más, nehéz a többihez hasonlítani.
2016. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:

a sós nem csípős.

2016. okt. 26. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem nagyjából egy szinten vannak, inkább azt mondanám másképp csípős egyik s másik. Én a wasabi-sat például nem tudom megenni, de nem azért, mert az a legcsípősebb, hanem mert egyszerűen nem ízlik. Egyébként a Cheese-Jalapeno meg a Spicy Curry finom, a többit meg nem kóstoltam.
2016. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 orsipomp válasza:
100%
Nekem a Piri-piri.És ezért az a kedvencem is! :)
2016. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a jalapenós brutál, a többi nem
2016. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Imádom a csípőset,nekem ezek közül egyik sem számít annak nagyon,inkább az ízük miatt eszem. Wasabisnak rossz az íze,többi mind finom (2 kedvencem a chili-lime a kellemes íze és a cheese jalapeno a sajtossága miatt)
2017. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem csíp. :/
2017. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!