Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Romlott lehetett a tojás,...

Romlott lehetett a tojás, vagy nem?

Figyelt kérdés
Tükörtojást csináltam két tojásból. Az egyik teljesen jó volt, finom, a másik viszont büdös és az íze sem volt jó. Megkóstoltam és kidobtam a rosszat. Nem az a büdös záptojás, de szerintem rossz lehetett. A szüleimtől hoztam vidékről, nagyon sok tojásuk van és lehet régebbit hoztam el. Anya állítja, hogy lehetetlen, hogy az legyen, mikor megemlítettem neki. Nem feltétlenül kell záptojásnak lenni hozzá szerintem.
2016. nov. 7. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tojás nem is fekete, de kellemetlen szaga van, akkor azt nem enném meg. Nem vagyok finnyás meg leszrom a "minőségét megőrzi" címkéket, de a tojás és húsfélék veszélyesek tudnak lenni. Ami büdös, azt meg sem kóstolom.
2016. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrétan büdös volt, és teljesen más volt, mint a másik, akkor az már biztosan nem volt jó. Jól tetted, hogy nem etted meg és kidobtad.
2016. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem éri meg játszani élelmekkel , olyan boltba ahol kint van tálcán hűtés nélkül és piacról nem veszek tojást .
2016. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Piacról miért nem?

Egyébként a szüleim se tárolják hűtőben, csak kint a kamrában simán. Mondtam nekik, hogy nyáron tegyük be legalább, de nem. Én itt azért hűtőben tárolom.

2016. nov. 7. 12:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A tojást NEM kell hütöben tárolni, ezért értelmetlen az elözö megjegyzése.


A piaci tojás meg általában jobb, mint a bolti, feltéve, hogy megbízható az eladó, azaz nem régi, állott tojást ad el.

2016. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
sehol sincs hűtőben a tojat
2016. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem rakjuk hűtőbe a tojást, csak ha sok van és kánikula. Sajnos ilyen esetben jártunk már úgy, hogy kinn maradt, és néhány nap múlva egymás után felverve minden második büdös volt.
2016. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mióta panelban lakok, én is hűtőben tárolom, se kamrám, se pincém, semmi, a konyhában csak nem maradhat.
2016. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha büdös volt és rossz ízű, akkor mi a kérdés?
2016. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tedd félre valamely' politikusnak :D
2016. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!