Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Más se kedveli a fóliapapír...

Más se kedveli a fóliapapír csomagolású túrókat?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok így ezzel?

Tehát mint ahogy a teavajat szokták csomagolni, bár utóbbit nem is szoktam venni.

Gondolok itt arra, hogy ez nem biztosít hermetikus csomagolást, az üzletben vízben állhatnak, nem gondolom higiénikusnak. Ráadásul nem feltétlenül drágábban szokott lenni akár ugyanattól a márkától is tálcás, alu fedős csomagolású.



2016. nov. 9. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Sosem gondolkodtam még ezen... De igazad van! Ezentúl odafigyelek erre. Árban nincs különbség, viszont a zacskós kicsit higiénikusabbnak tűnik, mert csomagolás után nem éri külső hatás (normál tárolás esetén).
2016. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem veszek bolti túrót, mert nem lehet belőle rendes tésztát vagy sütit készíteni. Mindig morzsás marad, és nem is elég zsíros.
2016. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Csatlakozom. Régóta nem veszek ilyet, mert mindig romlottak voltak. A vajnak nem árt, ha nem légmentesen csomagolják, de a túró baromi hamar megromlik így.
2016. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!