Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen finom kolbászt ajánlaná...

Milyen finom kolbászt ajánlanátok, ami kapható hipermarketben?

Figyelt kérdés

Igen a házi az igazi, tudom.. De ha már választani lehet, melyik amelyik igazán ízlik nektek? Kedvelem azt is ha csípős, csak ne legyen nagyon, ezen kívül lehet száraz vagy lángolt kolbász is.

Lány vagyok, ezért nem tudom végig kóstolgatni őket, mert megveszek egy szálat, és nagyon sokáig kell ennem ugyanazt.



2016. nov. 13. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Lány vagyok, ezért nem tudom végig kóstolgatni őket"


Micsoda? :D Mit akartál mondani ezzel?


Én Kaiser-t szoktam venni, szerintem az elég korrekt.

2016. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyulai füstölt páros szárazkolbit , de ne a lángoltat az tele van mócsinggal . Csabai Snack kolbász is jó , Tóalmás száraz kolbász , a SPAR Tesco tele van velük .
2016. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Toalmasi a favorit
2016. nov. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
A lángoltat tegnap töltötték,mechanikusan csontról fejtett húsból. Adtak hozzá startrekultúrát.mára kész. Vedd meg,ha neked ez jó. Magam fizetek többet,és kevesebbet veszek. Házinál húsból van, ügyelnek a füszerezésre,füstölésre. 3 hónap alatt készül el,nem egy éjszaka alatt.
2016. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, a Tóalmási kolbászból vegyél. Nagyon jó. Aki jár Tóalmáson Mebjeb be a rendes üzletbe eldobja az agyát a választéktól pl füstölt csirkemell nem is láttam olyat sehol náshol
2016. nov. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A toalmasi a legjobb szerintem.😊
2016. nov. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem is a tóalmási jutott eszembe először.
2016. nov. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

A Metróban vettünk rövid gyulai párost, kb 30 dkg volt, nem volt egészen 500 ft. nagyon finom, nem nagydarabos , csomós, kellemes íz, kellemes állag.

Még nagyon finom a Pennys szeletelt Chorizo vastagkolbász.

Az is nagyon baráti áron van, és igazán ízletes. Vákumcsogolt, ha esetleg keresnéd.

2016. nov. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy a Tóalmási is jó választás, ahogy a többiek írták, abból van csípős is, és nagyon finom.
2016. nov. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek: úgy értettem, hogy nekem nagyon sok idő lenne végigkóstolgatni őket, mivel keveset eszem. (Régebbi kérdésemhez mással kapcsolatban volt, hogy azt írták, hogy kóstold meg és megtudod melyik ízlik..)

Köszönöm a válaszokat! Tóalmásit ezek szerint mindenképpen meg kell kóstolnom :)

2016. nov. 15. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!