Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen a lédig szaloncukrok...

Milyen a lédig szaloncukrok minősége?

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Sokat ne várj tőle.
2016. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Veszel minden színből 1 darabot, és megkóstolod. Van, amelyik egész jó.
2016. dec. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Ts-ban évről évre tonna számra fogy, elfogy, úgyhogy annyira rossz azért mégsem lehet. Mi minden évben veszünk ilyet is meg olyat is. Tavaly pl. a marcipán ízű nekem kajakra bejött, nagyon finom volt.
2016. dec. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó a minősége, ki lehet fogni jókat is.
2016. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az évben a Lidl-s a favorit nálunk.
2016. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszoló vagyok. Igazából a piacon kapható kisüzemi cuccokra gondoltam, nem a lidlis meg az egyéb diszkontos gyári termékekre. Ki kell fogni a jót, az ha picit drágább is, de ár/érték arányban mégis jobb, mint a gyári. (Ami édesszájú gyerekhad mellet is volt, hogy Húsvétig nem fogyott el. Nem vicc, valóban így volt, pedig nem is válogatósak édességben.)


Viszont tényleg oda kell figyelni, hogy jót válasszon az ember. Van, hogy a gyárból nagy tételben lopottat árulják kisüzemi, sőt, kézműves termékként, ugyanolyan árban. :)

2016. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Mi pl. minden évben a Bakos marcipántól vesszük (elő kell rendelni, ilyenkor már nem kapsz), meg a CakeShoptól, ott igen. Mind "lédig", nincs külön csomagolva, mégis kiemelkedő minőséget képviselnek.


A hipermarketeseket nem a minőségük miatt szeretjük. De dobozosban is van alacsony minőségű. Pl. én az említetteket olcsóbban veszem, mint a m.lkát meg a sz.most mások, de minőségben sokkal magasabb kategóriát képviselnek azoknál. Elég az összetevőket megnézni, pl. a marcipáncég még arra sem veszi a fáradtságot, hogy egyszeres marcipánt használjon, legalábbis az általa megnézett dobozoknál így volt.


Mint mindig, a lényeg: olvasd el az összetevőket!

2016. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!