Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Több, mint 10 napja készült...

Több, mint 10 napja készült bejgli, hűtőben tárolva lehet még ehető?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 21:15
1 2
 11/17 dellfil ***** válasza:
100%

Egyébkén nagyon kár hűtőben tárolni...

Ott valóban megpenészedhet. Egyébként maximum kiszáradhat. Amúgy meg hetekig eláll hűvös helyen (nem hűtőben!!) tárolva. És igen. A mákos bejgliben a mák olaja megavasodhat, és kesernyéssé válik a sütemény. (Én annyira szeretem, hogy még így is hajlandó vagyok megenni. :DDD Persze a penészest már nem.)


dellfil

2017. jan. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 dellfil ***** válasza:
100%

Igen, ehető.

Ha nem penészes, mert akkor már megárthat(na). De valószínű a penész miatt olyan undorító íze lenne, hogy képtelen lennél egy falatot is lenyelni belőle. :DDD


dellfil

2017. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

# 10


Játszom az istent azzal hogy hozzászólok a témához? Vagy nem értem mire gondolsz de nagyon fárasztó a dumád.


Én is megbecsülöm az ételt természetesen, de attól senkinek nem lesz jobb ha megeszem a lejárt kaját és f.sok tőle egy hétig.

2017. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
41%

A gyártó a szavatossági idő lejárta után nem vállal felelősséget a termék minőségéért. Ha lejár a szavatossága egy adott terméknek az még nem jelenti azt hogy ehetetlen és romlott. A te dumád a fárasztó.

Nagyon általánosan gondolkodsz. Próbálsz lefedni egyes valós tényeket valótlan hiteltelen okoskodással. Egy vadidegennek nem tudok hinni aki lehülyézi a gondolataimat és csak okoskodik névtelenül.


De ahogy észrevettem a pontszámaid alapján találtál pár lelki társat :) Nem tehetek róla hogy egyes emberek nem bírják a kritikát. Én csak az undorító viselkedést nem preferálom, mikor mindenki megpróbálja a nagy dumával előadni magát.


A mai világ erről szól, tehetség nuku, józanész nuku, de a reklám jó.

2017. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

3-as: "átvette a hűtő szagát"

Egy tiszta embernek nem szaglik a hűtője. Semleges benne a levegő.


A beigli pedig hónapokig jó, kérdező. Tény.

2017. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Vitát.nem akartam generálni, én tényleg csak szerettem volna tudni, hogy eláll-e. Őszintén szólva, most kicsit bizonytalan vagyok, hogy hagyjam a hűtőben, vagy vegyem ki :) Alapesetben én sem dobom ki azt, ami ehető. Nem tehetem meg.
2017. jan. 5. 18:54
 17/17 anonim ***** válasza:
simán, ha nem száradt meg, én tejjel a szárazat is meg szoktam enni
2017. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!