Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nincs Pécsen valahol lehetőség...

Nincs Pécsen valahol lehetőség áruházak által kidobott kaját kukázni? Egyetemista vagyok és elfogyott a pénzem.

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a szeretett szolgálathoz ott tudnak segíteni ami megromlik általában azt dobják ki az áruházak azt meg nem hiszem hogy megennéd..

Próbálj meg diákmunkát vállalni és lessz egy kis pénzed pl Mcdonalds ott pénzt is adnak és a fizuban benne van a kaja

2017. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kidobnak a boltok olyat is aminek lejárt a szavatossága de még bőven jó. Pénzem az általában szokott lenni, de most nem tudtam beosztani.
2017. jan. 17. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom nem lehet kidobni, meg kell semmisiteni nekik.
2017. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

normális helyek az ehető dolgokat leadják az Élelmiszerbanknak, a többi meg átcímkézve eladja


Sparnál szoktam kidobva látni ilyesmit a kuka mellé (más város)


de inkább kérj kölcsön!

Amúgy egy filléred sincs? pár ezer?

2017. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van még egy ezresem két napra meg valamennyi supershop pontom, a többi kell hogy haza tudjak menni. Lenne még pénzem, de nem hoztam el a kulcsomat, le kellett másoltatnom a lakótársamét 3500-ért.
2017. jan. 17. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Két napra szűken elég az ezres. Kiló kenyér, vaj, olcsó párizsi. Ez elég 2 napra.
2017. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha van még egy ezresed, meg supershop pontjaid, akkor a következőket vegyed

1 kg rizs kb 250 Ft

0,5 kg sárgaborsó kb 200 Ft (alsó polcokon keresd az olcsóbbakat, mert van ennél jóval drágább is)

10 tojás kb 350

450 g mirelit zöldség saját márkás van kb 200 forintért

(teszkót javaslom, a spar drága)


olaj, hagyma van? ha nincs, akkor a supershop pontokból vegyél 2-3 fej hagymát és a legolcsóbb margarint, amit találsz (ez meg nyilván spar lesz) ha marad még pontod, akkor egy csomag zabpehely (kb 300 forint)


Amit enni fogsz:

sárgaborsó főzelék (hagyma margarinon megpirítod, felöntöd vízzel és bele a borsó, magától besűrűsödik, mert szét fog főni, ha hagyma és zsiradék nincs, akkor ugyanez ízetlenebbül) - tojással megeszed

4 adag kaja kijön a fél kg-ból +4 tojás

zöldséges rizs - 6 adag 1-1 tojással, ha van zsiradék abból teszel bele


Ezzel 2-3 napig ki lehet bírni


Ha belefér a zabpehely, az újabb 5-6 adag kaja vízzel megfőzve


rohadt unalmas, de nem halsz éhen és ellentétben a kenyérfélékkel lassú felszívódású szénhidrát van bennük, vagyis nem leszel éhes fél órával evés után


a 3500 forintos kulcsmásoltatás meg elég hülye ötlet volt, ha kb az volt az összes pénzed

2017. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Köszi a választ! Kihúzom ám valahogy, csak szívesen ennék kidobott teljesen jó kaját. :D A kucsmásolást muszáj volt, ezt a fajta kulcsot olcsóbban nem másolják, két hétig meg egy kulccsal vacakolni elég kellemetlen.
2017. jan. 17. 22:32
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Egyél főtt krumplit
2017. febr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem is érdekelne hasonló lehetőség Székesfehérváron!
2018. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!