Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy egyem a müzlit?

Hogy egyem a müzlit?

Figyelt kérdés
Cukor mentes sima müzlit eszek, vagyis ennék. De így simán tejjel nem valami finom. Fogyózok, tehát cukrot nem eszek. Méz nincs itthon. Mivel édesítsem meg? Narancs van itthon, de az nem is édes meg nem jön össze nekem a tejjel. Valami ötlet?
2017. jan. 19. 04:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Egy fél almát aprítok bele, abban van elég cukir és teszek hozzá kevés fahéjat, az ad egy kellemes ízt.

A cukor és a méz egyaránt hirtelen sok energia a szervezetnek, ami raktározásra kerül, ha nincs felhasználva. Nem nagy különbség kettő között szénhidrát szempontból.


Az édesség függőség nagyjából 1-2 hét alatt visszaesik. Ha meg tudod állni 2 hétig nem használsz édesítőszereket - utána kevesebbel is beéred. :)

2017. jan. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
mazsola
2017. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Mandula- vagy kókusztejjel próbáld ki, azok édeskések, ráadásul nincs bennük tejcukor (a fogyókúrád miatt esetleg az is számít)
2017. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Nem eszem müzlit, de én is kókusztejjel (a boltit nem ismerem, a házi finom édes) s esetleg gyümölccsel próbálnám.

Vagy ennék inkább zabkását, a zab enyhén édeskés, kókusztejjel nekem már túl édes is, s jól megy hozzá a kókusz (a nem tej, hanem reszelék vagy friss gyümölcshús).

2017. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lepontoztátok a kókusz/rizstejes válaszokat, pedig pontosan az a megoldás.

A méz is hizlal, nehogy azt hidd, hogy nem, sok a kalória benne.


Én speciel zabtejjel iszom, az a legédesebb önmagában, és egy deka cukor, édesítő nincs benne, alapból édes. A legmegbízhatóbb márka a The Bridge bio organikus zabtej.

2017. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!