Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » -SEGÍTSÉG- Hogyan kell kinyitn...

Bagolyvagymi kérdése:

-SEGÍTSÉG- Hogyan kell kinyitni az uborkás üveget? Az útmutató alapján sehogy sem megy!

Figyelt kérdés
vietnámi uborka

2017. jan. 30. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, milyen. Csavaros?

Vagy linkelj képet.

2017. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nincs konzervnyitóm

[link]

2017. jan. 30. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csavaros:

[link]

2017. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen üveget úgy nyitok ki, hogy van egy erősebb közepes késem, aminek a hegyét alászorítom a fedél alá és megfeszítem. Van, hogy több helyen kell próbálkoznom, mire hall az ember egy szisszenést. Onnantól kézzel simán ki tudod tekerni.
2017. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is késsel feszegetem meg kicsit, vagy erősen ráütök a tetejére, esetleg kanállal körbeütögetem a fedél oldalát. Bátyám meg simán átdöf a tetején egy kést, ha máshogy nem megy.
2017. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Nehogy késsel ess neki.


Íme néhány tipp:

1. fordítsd meg és az aljára üss kézzel egy erőset. A vízben keletkező lökéshullám vákuumot eredményez a kupaknál és hátha enged annyit, hogy kézzel is menjen

2. tedd forróvíz alá jó néhány percig. A melegedő víznek nő a térfogata, így csökken a vákuumerőssége

3. Pamut ronggyal próbáld meg fogni a kupakot és ha lehet teljes kerületén egyenlő nyomással nyomd. Ha pl. csak két ponton nyomod, akkor deformálódik annyi a kupak, hogy végül magad ellen dolgozol.

2017. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Villával szoktam kifeszíteni.Nem a szúrós végével !
2017. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 longlife ***** válasza:
100%
Mélytányérba forró víz és fedővel lefelé az ubis üveget.Szinte lepattan róla.
2017. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is késsel szoktam kicsit feszíteni. De miért írtad, hogy nincs konzervnyitód? Remélem nem azzal próbáltad volna 😊
2017. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!