Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Norbi update menü kiszállítá...

A Norbi update menü kiszállításos dobozoai mikrózhatóak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 13:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*dobozai
2017. márc. 3. 13:56
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
ha rá van írva, akkor igen, ellenkező esetben nem.
2017. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de a kajával vigyázz. Én híztam tőlük. Ekkor felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol kiderül, hogy csak az ebéd menüben (leves + főétel) majdnem 2000 kalória van. Persze azt is mondták, hogy ez nem számít, csak a széndhidrát, de nem szabad bedőlni, számít a kalória is.
2017. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

De hamát nolbi mestel azt mondta,nincs kalólia...hazudsz, melt iligy vagy. Szénidát számít csak.


Nademost komolyan! A lisztkeverékének több mint a fele búzafinomliszt. Meg totá transzsír és mű minden. Inkább egészséges eétellel kéne lefogyni...kevesebbet enni.


Nah, el ne felejtsem! MIKRÓZHATÓ

2017. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

nem találtam a dobozon meg semilyen feliratot, ezèrt kèrdeztem....


szerintem aki hízik tőle az valamit nem jól csinál....vagy azt hiszi hogy na ebből aztán annyit lehet enni mint a disznó

2017. márc. 3. 18:54
 6/20 anonim ***** válasza:

Te normális vagy?! Akkor nyugodtan csináld jól! Tőlem a dobozt is megeheted, ha szeretnéd. Pusztán egy jó szándékú figyelmeztetés volt részemről, de kár beléd.

Sok sikert!

2017. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#6 ugyanezt gondolom. De nincs mit tenni. Rossz az embernek, ha osszetorik az addig nezetet, alomkeoet, tagadni kezd. Aztan tanul makd sajat hibabol.
2017. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A honlapjukon ezt írják:


CSOMAGOLÁS


Egyszer használatos, mikrohullámú készülékben melegíthető dobozokban kerül kiszállításra az étel. Kérjük, az ételeket hűtőben tárold, és fogyasztás előtt alaposan melegítsd fel! A dobozok lebomló műanyagból készülnek, tisztított állapotban a szelektív hulladékgyűjtőkbe helyezhetőek.


De én nem melegítenék műanyagban semmit. Tedd ki inkább tányérba.

2017. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

köszönöm annak aki a kèrdèsre válaszolt! aki meg csak károgni tud mert neki nem sikerült a fogyókúrája annak azt üzenem hogy másfèl hete kezdtem ès 4 kg ment le....ès attól amit előtte ettem rosszabb nem lehet.azt hiszitek hogy a bolti kaja az mentes minden adalèkanyagtól vagy mi? azok amike esetleg károsak a norbis kajában...nyílván a simába is bennt vannak.


nem vagyok egyèbkènt egy norbi fan ...sőt kifejezetten unszimpatikus a család , de náluk találtam a legjobb diètás menüt kiszállításra ami egèsz hèten van....

nem hiszem hogy meg fogok halni ha ilyet eszek....mièrt kell egyből bekattanni ha valaki leírja azt hogy norbi vagy update? egyből habzik a szátok.....


megpróbálom.attól hogy neked nem sikerült nekem lehet hogy használ.

2017. márc. 4. 19:04
 10/20 anonim ***** válasza:

Kivanom, hogy ne legyen a szojatol se bajod.


(Amugy sikerult, ilyen menuk nelkul is)

2017. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!