Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen zabot vegyek? Zabkásáho...

Milyen zabot vegyek? Zabkásához. Hol található a kuszkusz?

Figyelt kérdés

Eddig sima spáros nagyszemű zabpelyhet vettem:

[link]


Nem a müzlis részen, hanem ott ahol vannak ilyen agave szirup, extrudált kölesgolyók, ilyesmik.


Mikor megcsinálom zabkásának (akár vízzel, akár tejjel), nyúlik, és gyakran találok benne kemény héjat.


Egyik nap nézegettem a spárban a müzliket, és ott is találtam zabpelyhet. Milyet érdemes venni? Ill. nagyszeműt vagy aprószeműt?



A másik kérdésem: Az interspárban lehet kapni kuszkuszt? Ha igen, hol kell keresni?


2017. márc. 10. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A nyúlás normális, így viselkedik a zab.


A héj azt jelenti, hogy szennyezett, nem jól tisztított. Javaslom az aldis zabpelyhet, azzal nincs ilyen tapasztalatom, és az ár is kedvező.

2017. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kölln indtant zabpehely
2017. márc. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Aprószemű zabpehely a legjobb. Nekem is sparos van de en meg vagyok vele elégedve.
2017. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!