Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha tul sok fokhagymát eszek...

Ha tul sok fokhagymát eszek az káros lehet? Egy kiflibe belemegy nálam egy jo nagy gerezd fokhagyma fele egy szet kenyérre ra szeletelek másfelet is.

Figyelt kérdés
Olvastam hogy valami ken vagy minek 100 fajta összetevője van benne es erdekelne okozhat e ez valami negativ dolgot a szervezetben mert,nagyon,szeretem es csak a,pozitiv hatasarol olvastam eddig

2017. márc. 13. 18:31
 1/6 anonim válasza:
63%
Káros maximum a környezetedben élőkre lehet. Amúgy nincs káros hatása a fokhagymának. Csak több lesz a szervezetedben azok a vitaminok/tápanyagot amit tartalmaz a fokhagyma. Pl: ha sok paprikát eszel attól se lesz bajod, csak több lesz a "C" vitamin a azervezetedben.
2017. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Én is egy időben nagyon sokat ettem belőle, közben folyamatosan szédültem. Az orvos mondta, hogy fogjam vissza magam, mert a fokhagyma híres a vérnyomás csökkentő hatásáról. Akkor tudtam meg én is.
2017. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább mindig lesz helyed a buszon.
2017. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, ha igen, vállalom a halált! :D Én is imádom, naponta mindenhez eszem, amihez kicsit is passzol.
2017. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na akkor azert alszok igy el , :S de nembaj ugyis iszom a monstert mar tobb mint egy eve minden nap es elegge magas vérnyomást csinalt az nekem foleg hogy rá szoktam de akkor a fokhagyma,meg leviszi,azt jólvan . Kene egy fokhagymás Monster
2017. márc. 14. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Vernyomas csokkento es veralvadasgatlo, ekkora mennyisegben mar a fogamzasgatlot is kiuti

Ennyire nem kene tulzasokba esni semmivel... az eped is egyszer besokall, aztan majd szenvedsz:/

2017. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!