Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik gabonapehelyben van a...

Melyik gabonapehelyben van a legkevesebb kaloria?

Figyelt kérdés
Eddig Fitness Joghurtosat es Cerbona kokuszosat ettem,nagyon szeretem oket csak sok benne a kaloria.De azert ezeket is eszem,viszont nem tudnatok mondani olyat amiben kevesebb van es ugyanilyen finom?:D Igen mindenkeppen ezt reggelizek,ne irjatok ilyen zabkasakat koszii:)
2017. márc. 29. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az a rossz hírem van,hogy amit keresel az nem létezik.

Ugyanilyen ize nem lesz, ha ebben sem vagy hajlandó kompromisszumot kötni akkor ne is keresgélj tovább.

2017. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
joo kozben gondolkodtam.Inkabb mondjatok olyanokat amik ugyanilyen finomak meg mondjatok hol vettetek oket!😁
2017. márc. 29. 10:41
 3/4 anonim válasza:

Adnék egy tippet : vegyél sima natúr zabpelyhet tescos is megfelel tejel

Mézzel édesits majd amilyen gyümölcsöt szeretsz add hozzá akár friss akár aszalt ebben kevesebb a kaloria. Testépitōk is szokták enni a zabpelyhet csak ōk sima vizzel úgy mar nem finom :)

2017. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írta, hogy nem szeretne zabkását.Amit te ajánlasz, az pedig az.(Amúgy szerintem is finom)
2017. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!