Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Jó minőségű a Lidl-ben kapható...

Jó minőségű a Lidl-ben kapható Dulano csirkemell-, illetve pulykamellsonka? Ugye nincsenek benne porcogók, mócsingok?

Figyelt kérdés
A szintén ott kapható Baroni márkával már nagyon sokszor jártam így sajnos.
2017. ápr. 1. 19:30
 1/7 anonim válasza:
8%
A jó minőség és a lidl egy mondatban, de még egy lapon is furcsa leírva. Amit Németországban visszaokádnak azt leszállítják nekünk. Eddig is tudnivaló volt és nemrég hivatalosan is kiderült. Nem értem ennek ismeretében milyenfajta minőséget keresel még a lidlben.
2017. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, összességében szerintem az itthon működő élelmiszerláncok közül a Lidl még mindig az egyik legjobb ár-érték-arányú üzlet.
2017. ápr. 1. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
A lidl szemetet árul. Lsd amit az 1.ir nem olvasol ujsagot nem nezel tvt?
2017. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ezekben a fajta "sonkákban" nem igazán van mócsing, de hús sem nagyon, elég homogén szerkezetű, ha ez az amire kiváncsi vagy. Mondjuk úgy, a párizsinél talán egy paraszthajszálnyival jobb a minőségük, de csodát ne várj! :D
2017. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Az első vagyok. Mi lenne ha csak lekapnád a polcról legközelebb és megtapasztalnád te magad? Jó eséllyel reménykedhetsz benne hogy a porcogók és mócsingok után már nem süllyedhetsz mélyebbre a remek ár-érték arányban, amit a lidl kínál.
2017. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
veszel egyett azt megkostolod.
2017. ápr. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom, már régi a kérdés, de ha esetleg valakit most érdekelne: én az Aldiban kapható csirke és pulykamellsonkát szeretem, jó minőségű, és nagy a hústartalma is, valamint az összetevőit olvasva sem rémülök el :) Kicsit drágább, 600 ft körül van egy csomag, de megéri. A márkanév most sajnos nem jut eszembe.
2019. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!