Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit ettetek ma?

Mit ettetek ma?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyi elég, hogy reggeli, ebéd és vacsora, vagy részletezzem?
2017. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Részletezd:D
2017. máj. 7. 20:26
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Reggelire salátát, pirítóst, meg egy tegnapról maradt mini kakaós csigát. Ma kirúgtunk a hámból: isteni finom csokis szójaital is volt hozzá. Ebédre rizst, lecsót és sült gabonakolbászt, vacsira pedig szendvicset (friss retekkel és uborkával, lencsepástétommal).
2017. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Tegnap buliztunk, így ma elég háborgó, másnapos gyomorral ébredtem, és eleinte nem is sok minden csúszott le. A reggelt (nem túl helyesen) csilis Tortilla chipsel indítottam, majd kicsit később egy alma és egy paradicsom csak úgy magában. Aztán jó késői ebédre egy fél Margarita pizza, amikor már megjött az étvágyam. Most egy órája, meg két nagy paradicsom egy csomag mozzarellával. Ennyi volt mára. Am. utolsó válaszoló, vega/vegán vagy? Pacsit! Én is (vega), bár sajnos ma nem épp a legegészségesebb kajákat sikerült összeennem ettől független, pedig erre is igyekszem figyelni.
2017. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Reggelire kávét, meg csokis mogyorót

Ebédre chilis raclette uborkával, pár karika kolbásszal

Tízórai joghurt meg pár szem málna, de túl savanyú volt

Vacsira magvak, bonbon, meg lehet egy tálka hagymaleves, de szerintem inkább gyümölcsök


Ittam 4 bögre ilyen-olyan teát, meg két bögre kávét és egy liter vizet.

2017. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Szendvics, sajtos csirkemell, sült krumpli, spenót, fagyi, tejeskávé, lekváros kenyér.
2017. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Reggelire a fagyóból muffin és tej. Délben karfiol leves és disznó pörkölt nokedlival. Vacsora házi bácskai hurka.
2017. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Fokhagymás alsó sült csirkecomb, sült krumpli, ketchup, 1 db konyakmeggy.
2017. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
* húslevest ééés nokedlival.
2017. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Reggel melegszendvicset, ebédre krumplipüré és rántott hús vacsi pedig egy tejszelet. Hú amúgy ez elég kevésnek tűnik de amúgy nem tűnt fel xD
2017. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!