Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti is észrevettétek, hogy egy...

Ti is észrevettétek, hogy egy csomó kakaó rossz mellékízű lett? Reál kakaópor (nagyon olcsó, ennek ellenére finom - VOLT) pár héttel ezelőttig mellékíztelen volt, az utolsó kettő adag meg már ilyen "Thymos-os" borzalmas mellékízt felvonultató lett.

Figyelt kérdés
Tudtok MÉG jó ízűekről?

2017. máj. 26. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, tudok jó ízű kakaóport: a 20-24%-os holland kakaópor, az mindig is valódi volt, és az is marad. Abban nincs semmilyen adalékanyag, megfelelő a kakaóvaj tartalma stb.
2017. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Spar saját-márkásat használok S-Budget, vagy Duel Holland kakaóport.
2017. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első kettő! Ezek (100 grammra viszonyítva) mennyibe kerülnek?


És ezek valóban kakaó (értsd: finom) ízűek? Tehát hasonlítanak a RÉGI (értsd: a fénykorában MÉG finom) Reál-os kakaóporra? Uram bocsá: finomabbak is?

2017. máj. 26. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Sosem ittam reálosat.


A Spar, Lidll saját márkás tényleg jó

2017. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Kizárólag a jóféle holland kakaót vagyok képes kakaóként azonosítani, a többi egyformán borzalmas számomra.

Úgyhogy boltból a Tutti, de Magházban és webshopban is kaphatók jók, ha nem is oly illatosak, mint a Tutti, de ízre jók és sokkal olcsóbbak, mint a Tutti akciósan.

2800-ért már lehet kapni jó kakaót.

2017. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#Kérdező

1-es vagyok.


Nem tudom, milyen a reálos kakaó, soha nem vettem olyat. Amit én írtam, az az úgynevezett tiszta, valódi kakaó, nem a zsírtalanított, aromázott változata.

2017. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező az instant kakaókra gondol (mint a Nesquik), és nem azokra (pl. holland) amik cukrozatlanok és nem oldódnak azonnal a tejbe, hanem főzni kell őket...

Ami nekem bejön az a Lidl saját márkása (Goody Cao)

2017. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én ha instant kakapor akor ovomaltin veszek ,ha meg normál kakaoport akkarok akkor lidl saját márkás kakaporát veszem .mást nem veszek.
2017. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A kérdező a kakaóporra gondolt, nem holmi instantnak csúfolt, a termékben a cukrot (mert az a valami kakaót nem nagyon (maximum nyomokban) látott, de az olcsó cukor - na az tömve van benne) méregdrágán eladni merészelő cégek hülyeségeire.


Csak, hogy mindenkinek tiszta sor legyen. ;)


Ezek a "saját márkás" termékek tényleg ennyire jók?


Nem lett újabban ezeknek is elfogadhatatlan, rossz mellékízük?

2017. máj. 27. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!