Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a véleményetek az Update1...

Mi a véleményetek az Update1 termékekről?

Figyelt kérdés
Tényleg annyira egészséges és diétás?
2017. jún. 8. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 kilót fogytam 8 éve, azóta is tartom, pedig szültem is közben, hála a kódrendszernek, ha kevésbé egészségeset eszem, akkor másnap kicsit jobban figyelek. Mostanában már nem követem, kicsit elszállt, és annak idején a sima párizsit is megehetted 1-es kóddal, ugyanúgy fogytál, ma meg már csak az övét... Ez fura nekem. Az édességeit vettem, mert édesszájú vagyok, meg a lisztet sütikhez, panírozáshoz, és kenyeret, bár este a sonka, tojás, sajt, zöldség sokszor elég volt, nem kellett kenyér.

De a válasz az, hogy rengeteg dolog egészséges és diétás, nem csak az övé, ha úgy készíted. Én minden kaját átreformáltam és pl. egy házi krémes mellett is ugyanúgy fogytam.

2017. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Norbi termékei nagyon egészségtelenek...

Az elsőnek a kódrendszerben igaza van, és az tényleg hatásos, de azt már Norbi előtt is megírták.

2017. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!