Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet venni étcsokis milkát?

Hol lehet venni étcsokis milkát?

Figyelt kérdés
Ausztriából volt itthon étcsokis milka és nagyon ízlett, de előtte még nem láttam sehol.Valaki tudja hol lehet kapni?

2017. jún. 12. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre gondolsz? [link] Ha a rendes boltokban nincs, nézd meg piacokon,"kínai" csokisboltokban (ahol ilyen ázsiai fazonok árulják többnyire a csokit, pl. a Nyugati aluljáróban), ahol ilyen gyanúsan olcsó a csoki, mert gondolom Ukrajnából, vagy valahonnét ahol olcsó, onnan hozzák, vagy valahol külföldön leesett a kamionról (lehet, rosszul gondolom:D). Már ettem ilyet, szóval valahol tuti árulnak, és általában a "kínai" csokisoknál vagy piacokon szoktam csokit vásárolni.
2017. jún. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ázsiai árusok azért tudnak olcsóbbak lenni, mert áfát csalnak a beszerzéskor (pl. papíron utaztatják EU-n belül) És nem a hazai forgalmazótól veszik, ezáltal az ő hasznát nem neked kell kifizetned, ettől is olcsóbb tud lenni.
2017. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, de erre nincsenek ilyen árusok:(
2017. jún. 12. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a kisboltokban veszem. Egyszer hajnalban lementünk egy 0-24esbe, gondoltuk valami mogyorósig csak eljutott a kínálat ott is. Na, beálltam a csokik polcához, és ledöbbentem, hogy a kisboltban olyan Milkák vannak, amelyeket normál üzletekben én még nem láttam! Azóta költöztünk egyet, itt is a kisboltban találok különlegesebb Milkákat. Szerintem érdemes lenne bekukkantani, én is ott vettem az első étcsokisomat.
2017. jún. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!