Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért ilyen drága a bolti...

Miért ilyen drága a bolti majonéz? Milyen majonézt szoktatok venni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a majonézt,szinte mindenhez azt eszem,de nagyon drága.Azt már megtanultam,hogy nem veszek 300 Ft-os majonézt,mert furcsák,van valami mellékízük.Ha meg a 850 Ft-osat veszem,az már közelíti az ízélményt,de álló tubus,nyomkodom-nyomkodom mint az őrült,és felénél kevesebbnél alig akar kijönni az érték,hiába pumpálok bele levegőt,csak a szenvedés van.Ti hol és milyen majonézt vásároltok,milyen árban ?
2017. jún. 23. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt az alapanyagok nem olcsók, másrészt ha márkást veszel, akkor a reklámköltséget aaz árba beépítve te fizeted meg. Ha zavar a tubusban benne maradó cucc, akkor vásárolj üveges kiszerelésűt.
2017. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te hogy csinálod, én mindig ki tudom rázni a maradékot is az aljáról, ha kevés van benne akkor fordítva rakom el, és valamennyi odafolyik idővel úgyis a kupakhoz.
2017. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a család csak az Univert tudja megenni.Én egyiket se mert nem szeretem.

Általában akkor veszek amikor akciós,bontatlanul a szekrényben eláll.

Bevallom a végén én szét szoktam vágni a flakon mert elég sok marad az alján.

2017. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk a családban senki se szereti, simán tejfölt használunk helyette.
2017. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Heinz szerintem a legfinomabb, és jó a flakonja, nem marad benne.
2017. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Én a Hellmanns-t szeretem, de a Heinz se rossz. Lehet kapni üveges változatot, abból ki tudod kanalazni a nagy részét. Vagy te is készíthetsz otthon majonézt.
2017. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi az Univert és a Globust vesszük. Ritkán a Heinz-t.

Ha már kevés van benne akkor a feje tetejére állítjuk így a kupakjához folyik. Amikor meg már így sem jön belőle akkor szétvágjuk és kikanalazzuk ami benne maradt.

2017. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Vannak ilyen zacskós kiszerelésű majonézek, azt hiszem globus, abból ki lehet nyomni az utolsó cseppet is.


Amúgy 5 perc otthon készíteni majonézt, nagyon alap összetevők vannak benne és napokig eláll a hűtőben. Anyagilag jobban megéri, finomabb is és nincs benne semmi tartósítószer, adalékanyag.

2017. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb M budget - semmivel sem rosszabb, mint az otthoni Univer. :)
2017. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es : szerintem jóval rosszabb :)
2017. jún. 25. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!