Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Chokito-t lehet kapni valahol...

Chokito-t lehet kapni valahol Budapesten? Piacon, kisboltban, bárhol? Ha valakinek van eladna 1db-ot?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Huh hát ha valakinek lenne, szerintem már rég nem lenne emberi fogyasztásra alkalmas :DDDDDDD

10+ éve láttam utoljára, sajnáltam is hogy nemgyártják már, pedig rohadt jó édesség volt.

Hm. Nestlé termék, igaz? Nemtuti, de a Sugár áruház földszintjén van egy kisbolt mindenféle nyalánksággal, pl. ott vettem kék, piros meg "Black Attack" ízű Mountain Dew-t is. Egy próbát megér.

2017. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Már kb 10 éve kivonták a forgalomból, legalábbis itthon. Ha jól tudom Ausztriában, Svájcban és Németországban még kapható. Talán megkérdezhetsz ott élő ismerősöket (ha vannak), hogy hozzanak neked egy dobozzal :D
2017. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy itthon hivatalosan kivonták, de külföldön még lehet kapni az biztos csak egyik országban sincs ezek közül ismerősöm sajnos. És nagyon nem is találtam olyan helyet ahol rendelni lehetne. Ezért gondoltam hátha van olyan hely itthon, ahol mégis árulják, mint sok más itthon nem forgalmazott dolgot.
2017. júl. 6. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!