Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A medvehúsnak milyen íze lehet?

A medvehúsnak milyen íze lehet?

Figyelt kérdés
Tudom ez morbid, de Erdélyben elkészítik a medve húsát. Borbás Marcsi a műsorában egyszer be is mutatta. Ő édeskésnek találta. De vajon milyen húshoz lehet hasonlítani ízre a medve húsát?

2017. aug. 7. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Étrendje alapján szerintem a vaddisznóhoz hasonlíthat talán.
2017. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne morbid? Semmivel nem morbidabb mint malacot, csirkét, marhát vagy éppen kutyát, lovat, nyulat enni. Állat-állat!

Egyébként az északi országokban is eszik, szerintem ha angolul rákeresel biztosan találsz beszámolót hogy mire hasonlít az íze.

Étrend alapján botorság ítélni mert még az egyes halfajok íze is különböző, nemhogy az emlős állatoké.

2017. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
88%

en erdelyben elek, es en is ettem medve hust

az ize tipikusan vad, a vad hus jellegzetes edeskes ize dominal.(maradj a csirkenel)

2017. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!