Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Görögdinnye mitől marja a...

Görögdinnye mitől marja a nyelvem?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hűtőben tárolva van. Kis méretü, kevés magot tartalmazó görögdinnye. A hütöben található még (nem közvetlen mellette) kovászos uborka. A dinnyét elkezdeném enni, erre mintha az uborkát enném, teljesen átvette az ízét. Levágtam még egy szeletet, ott már dinnye íze volt, de! ahogy ettem, elkezdte iszonyatosan marni a nyelvem, egészen amíg ki nem köptem. Mitől lehet ez?

#fájdalom #görögdinnye #pedigszeretem
2017. aug. 12. 22:57
 1/3 anonim válasza:
Ettél már Görögdinnyét úgy, hogy nem volt mellete kovàszos uborka? Ettél màr kovászos uborkát? Nem nagyon értek ehez de szerintem csak alergiàs reakciót vàltott ki.
2017. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, ettem mindkettőt, de nem csak nekem, páromnak is marta a száját, nyelvét. És ő nem allergiás semmire.
2017. aug. 12. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:

A késsel nem vágtál előtte erős paprikát? Vagy egy héttel korábban, csak nem lett rendesen lesúrolva?


Az uborkához nem lehetett köze, ha nem értek össze.

Viszont a dinnye a vágás melletti részen egy nap alatt megpessed, ilyen kovászos uborkaszerű íze lesz. Viszont attól nem lesz csípős.

2017. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!