Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti mit szoktatok venni?...

Ti mit szoktatok venni? Zsemlét/kiflit/kenyeret, és hány nap múlva dobjátok ki, ha marad? Melyik éri meg jobban szerintetek?

Figyelt kérdés

Én eddig zsemlét és kiflit vettem, mert a kenyér már 2-3 nap után esett széjjel, száradt, nem volt finom. Ráadásul mindig maradt belőle és ki kellett dobni.


De rájöttem, hogy jobban megéri SZELETELT kenyeret venni, mert:


1. A Zsemléből/kifliből 2 darab kell legalább,

Ha CSAK vacsorára eszel 200 Ft (20 Ft/db).

Ha reggelire is +200

Ha ebédre is +200.

Tehát 600 ft-ot fizetsz 5 napra.


2. 5 nap alatt többször is el kell menned a boltba, ha nem szeleteltet veszel.


3. A szeleteltet 1x megveszed, és 5 napig fogyasztható


4. A szeletelt kenyér 170 Ft/csomag



4. Nem számoltam meg pontosan, de 20-nál is több pirítós méretű kenyeret tartalmaz 1 csomag.


5. Nem kell bajlódni a szeleteléssel és a morzsákkal (ami vágás közben hullik össze vissza a sima kenyérnél). Csak kiveszed és eszed, vagy berakod a kenyérpirítóba és kész is a pirítós 1 perc alatt.


2017. aug. 16. 22:21
1 2
 11/18 anonim válasza:

Nekem szerencsém van ilyen szinten, mert kb 30 méterre

az utcában szemben van egy pékség mintabolttal. A kif-

lijük (25 ft) és a zsemle (19ft) is ehető. Csak annyit

veszek, amennyit meg is eszek, ha kellene még, csak

átszaladok :)

2017. aug. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Zsemlét és kenyeret szeletekre ,és berakom fagyasztóba ,így mindig van otthon.csak berakom 20 másodpercre az kész is .
2017. aug. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Általában magvas zsömle amit veszek, Sparban vagy Pennyben

Kenyeret ritkán eszek

2017. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem eszem kenyeret.


A párom meg magvas Coop prontos magvas bucit kap többnyire, vagy ha Migrosban van friss zsömle. Ezek (főleg a buci) még másnap-harmadnap is puhák).

2017. aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Magamnak sütöm a kenyeret. 50-50% graham és finom liszt. Szezámmagot gránitmozsárban átdolgozom, valamint lenmag pelyhet teszek még bele. Sokkal jobb és olcsóbb, mint a bolti!
2017. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem veszek már, csak nagyon ritkán, mert pocsék ízük van, főleg a szeleteltnek. Rendkívül silány minőségűek.

Olvastad már mennyi összetevője van???


Ha veszek is kenyeret, akkor általában hagyományos módon készültre esik a választásom, csak sajnos kevés helyen kapni.

Időnként pedig sütök én, de akkor is csak zsömlét/kiflit.

2017. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megfogjuk a pénzt a kaján, de azért ennyire nem szoktuk kiszámolni, meg szeretjük a változatosságot is, szóval egy héten kettőnkre fogy kb kétszer fél kiló kenyér (az egyik sima a másik általában magos vagy barna) meg néhány zsemle és kifli. Havonta egy két kenyércsücsök az, ami esetleg megmarad.
2017. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán eszem pékárut,ha mégis akkor én csinálom vagy ha lusta vagyok akkor az aldiban megveszem a ch csökkentett kenyércipőt,ami ugyan közel 400 ft de nekem egy hétig elég.


Nem a témához kapcsolódik de muszáj megemlítenem.

Itt is kiütközik,hogy az "egészséges életmód drága" mítosz.

Én 90%-ban minden reggel zabot eszek, aminek kilója 500 ft és egy hónapra elég.

2017. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!