Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet cukrászdákban vagy...

Hol lehet cukrászdákban vagy élelmiszerboltokban békaminyont kapni?

Figyelt kérdés
Miskolci vagyok,több városban megpróbáltam már, de sok helyen még a cukrászok se ismerték. Interneten találtam rá erre a süteményre, de előtte még én se hallottam úgy mint ahogyan az ismerőseim se. Eddig egyedül Nagykanizsán találtam a kisboltban, multiknál és cukrászdákban is, de máshol sehol. Lehet, hogy ez valami zalai sütemény (bár Keszthelyen nem találtam)?

2017. aug. 27. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyere Egerbe, bármelyik cukrászdába bemész, kapsz. Azt mondják, itteni sajátosság.
2017. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Zalaegerszehen mindenhol van.
2017. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eger nincs is messze innen, de itt még se hallott róla senki és nem is kapni sehol. Nagykanizsán viszont a legkisebb sarki boltban s találtam a sütemények között. Más városban hülyének néztek, hogy mi a fenét akarok. Sajnos a neten nem találtam a sütemény eredetéről semmit.
2017. aug. 27. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Az egri Facebook csoportban mindenki ezt ajánlja, amikor valaki írja, hogy jön hozzá rokon stb. távolabbról, mit kóstoltasson meg vele, ami tipikus egri. Meg azért is írtam, mert láttam, hogy miskolci vagy. De amúgy tényleg képes lennél a békadesszert miatt eljönni Egerbe? :D
2017. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon megszerettem ezt a süteményt és érdekelt hogy hol lehet kapni közelebb mint Zala. Elkészíteni úgy se tudnám. Amúgy nem mennék süti miatt, de más okból tuti megyek majd valamikor oda és majd akkor megnézem.
2017. aug. 27. 21:55
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom az Egerszegi cukrászda mennyire terjeszkedett országos szinten, de én évekkel ezelőtt egy egerszegiben találkoztam nagy ,zöld békaminyonnal.
2017. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Pedig Miskolcon emblematikus állatka a béka:) (lásd, kocsonya )Akár fel is hívhatnád rá a helyi cukrászok figyelmét.

Nálunk még a Tescóban is lehet kapni, és szinte minden cukiban.

A munkahelyi büfében is percek alatt elkel.

2017. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk alföldi kis cukiban, Kunszentmártonban állandóan van a Talmácsi cukrászdában
2017. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szamosban szokott lenni.
2017. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
tudom már régi kérdés, csak érdekességképpen én zalai vagyok és itt nálunk is ezt mondják hogy tipikus zalai süti és kb sehol máshol nem lehet kapni és sokszor ha említem nem zalai ismerősöknek csak néznek hogy ez mi :D
2019. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!