Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Más is járt már úgy, hogy...

Más is járt már úgy, hogy kibontotta a Boci csokit és teljesen más volt benne, mint a csomagolásán?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy új ízű Boci csokit, Banánhajó nevű és amikor kibontottam normál étcsoki volt benne, töltelék nélkül. Még sosem fordult elő ilyen velem. Szerintetek mi lehet a hiba, a csomagolók hibáztak?

2017. aug. 28. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem gyári hiba,emberek hibázhatnak.Elég szomorú történet:(de legalább volt benne másik csoki:)
2017. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

A szavatossága még messze volt a lejárttól? Nem olvadt szét a szállítás alatt? Velem ebben a két esetben szokott előfordulni olyan, hogy felismerhetetlenné "alakul át" a csoki. Előbbi esetben kiszárad a töltelék, utóbbiban pedig képes homogénné válni a visszadermedés során.


Ha egyik sem történt az esetedben, akkor valószínűleg csomagolási hiba történt, én is jártam már úgy más gyártó termékével, szóval előfordul az ilyesmi is néha.

2017. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!