Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kivettem fél kiló csirkemellet...

Kivettem fél kiló csirkemellet a fagyasztóból még délután, vissza nem tehetem. Mit süssek belőle, valami egyszerűt?

Figyelt kérdés
Elszámoltam magamat és nem nagyon lesz időm főzőcskézni, se koszolni sokat és mosogatni. Mi legyen a csirkemell sorsa?
2017. szept. 8. 21:44
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
brassói sültkrumplival
2017. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Sima sült csirkemell. Kend be mustárral,sóval, vagy vegetéval ,egy kis Erős Pistával, egy kis mézzel, és fokhagyma krémmel. Tedd egy jénai tálba, egy kis zsírral, és egy kis vízzel. Takard le alufóliával, és süsd puhára. Vedd le az akufóliát kb. 45-50 perc múéva, és süsd pitosra, 180 fokos sütőben.
2017. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hogy még ma akarod megcsinálni, vagy már csak holnap. Ha ma: Pici olaj + fűszerkeverék rá, és serpenyőben kisütni. Ha csak holnap csinálnád, akkor éjszaka pácolhatod. A legegyszerűbb köret hozzá a rizs, azt csak megfőzöd, és kész (esetleg ebbe még mehet gomba/borsó/kukorica). Így 20-30 perc alatt meg is van, és csak 3 edényt kell utána mosogatni :)
2017. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor felenged, összevágom, bepácolom és kisütöm hirtelen.


Nem szárad ki (persze sózni nem szabad), mellé sütök krumplit vagy rizst és kész.

2017. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!