Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Furcsa ízű a krumpli. Ehető...

Furcsa ízű a krumpli. Ehető azért?

Figyelt kérdés
Ma vettem, vörös burgonya nevezetű.Normális színe van, nem zöld.Némelyik mégis olyan keserű izű volt, hogy ki kellett dobni, pedig állagra, külalakra semmi baja.Rakott krumplihoz főztem meg.Az első falat, amit megkóstoltam belőle, olyan borzasztó izű volt, hogy hiába öblítettem ki a szám, egy ideig nem éreztem utána az ízeket normálisan.Szerencsére volt közte tűrhető ízű is, abból megcsináltam a kaját, nem dobtam ki mindet, de darabonként megkóstoltam.Nos ez baj, vagy bátran megehetjük? Eddig csak zölden maradt krumplin éreztem hasonlóan ehetetlen ízt.
2017. szept. 21. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem enném meg, de nekem minden olyan kajtól fóbiám van, aminek az íze, állaga kicsit is eltér a normálistól (főleg a krumplinál).
2017. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Én kidobnám, nem tudnék jó étvággyal nekiülni egy tányér krumplinak, amiből tudom, hogy bármelyik falat okádás ízű lehet. Elmenne a kedvem az egésztől. Az sem segítene az étvágyamon, hogy előtte minden darabot megkóstoltál... :D

Ki tudja, mi került abba a csomag krumpliba, ami miatt olyan íze lett. Én inkább nem kockáztatnék.

2017. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!