Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mitől büdös a darált pulykahús?

Mitől büdös a darált pulykahús?

Figyelt kérdés

Eldöntöttük hogy rakott karfiolt csinálok, anyukám meg is vette a hozzávalókat. Viszont most hogy elkezdtem megfőzni a darált pulykahúst iszonyatos szaga van. A csomagolását néztem és még nem járt le, nem nagyon szoktunk pulykából főzni viszont most azzal kéne. Nemtudom, hogy eleve ilyen a szaga vagy estleg megromlott volna? Tegnap lett véve, és hűtőben tároltuk. Ha valaki tudna segiteni azt megköszönném.

18/L


2017. nov. 4. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Pulyka húsnak kicsit másabb a szaga, azért is mert mindent beledarálnak. De ha ekkora probléma akkor következőre egész pulykamellet vegyetek és daráljátok le otthon (húsdaráló pár ezer forint, ha nincs a családba véletlen az idősebb rokonoktól).
2017. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugotan, hogy nem romlott. Így elsőre igen érdekes szaga van, de fűszerekkel eltudtam nyomni. :)
2017. nov. 4. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Hol vettétek es mikor jár le..?
2017. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

A pulyka darált hús alapból büdös.

Az íze sem túl jó.

2017. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Én pl csak a mellét eszem a többit nem szeretem.
2017. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
ha már felmerül bennetek hogy romlott, akkor már nem fogátok jó ízzel megenni. Kuka. Javaslom a húst ne darálva vedd, nem tudni hogy kezelték, mi van benne.
2017. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A pulykahúsnak valóban van egy jellegzetes szaga, de, ha valaki szereti, akkor ez nem zavarja.

Feltételezem, hogy csomagolt, védőgázas , annak meg még pluszban van egy sajátos illata, de hamar elszáll sütés-főzés közben.

Nem kell aggódnod, biztos, hogy nem romlott, csak nektek most szokatlan.

2017. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!