Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hízni szeretnek, ha egy nap...

Hízni szeretnek, ha egy nap ennyit eszek akkor mennyit hízhatok?

Figyelt kérdés
Szóval reggelire megettem 4 gofrit lekvárral és jó sok tejszínhabbal, egy bögre kakaóval. Tízóraira ettem egy nagy kakaóscsigát. Ebedre egy tanyer húslevest, másodiknak egy adag lasagnet es egy egesz comb csirkét sültkrumplival, desszertnek ettem 3 krémest, ja és kólát ittam mellé. Delután még elfogyasztottam egy zacskó chipset. Vacsorára pedig egy 32 es pizzát kólával. Az lenne a kerdesem ha mindennap kb ennyit ennek akkor mennyit tudnek hízni fel év alatt?

2017. nov. 4. 23:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Ez egészségtelen, nem a mennyiségen múlik.

Próbálj minőségibb étrendet összeállítani, kevesebb cukorral, chipsel

2017. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ahjj de én hízni szeretnek! Nagy combokat szeles csípőt kis pocit nagy feneket. Szóval értitek.
2017. nov. 5. 00:06
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Ez így rettentő egészségtelen.

Amit te szeretnél, az genetika, ha nem oléyan vagy, nem fog összejönni. Lehet nagy feneked, csípőd, de nagy hájas hasad is lesz. Ha nincs latin testalkatod, akkor soha nem lesz.

2017. nov. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem baj az se ha lesz egy kis pocim csak hízni szeretnek.
2017. nov. 5. 08:41
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyit eszel egy nap, attól nem hízni fogsz, viszont a testeden kijön felül vagy alul.
2017. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor mitől tudnék hízni? Minél gyorsabban!
2017. nov. 5. 09:29
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Miért akarsz kövér lenni? Nem egy leányálom, én folyamosan küszködök ellne...
2017. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2017. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
LIVING THE DREAM
2017. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék kövér lenni, mert olyan szekszik és cukik a duci lányok. Én is sovány voltam de mióta van rajtam egy kis husi jobban érzem magam. Légyszi segítsetek hogy minél gyorsabban hízzak! Köszi
2017. nov. 5. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!