Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet Milky Way, és/vagy...

Hol lehet Milky Way, és/vagy Bounty Forró Csoki port kapni? Nem rendelni szeretném, hanem helyben.

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 22:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Ázsia Center
2017. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ázsia Center (Újpalota) nyugati szárnyában a leghátsó boltban vettem nemrég, 600 forint volt egy csomag szóval nem is volt drága. Sajnos máshol még nem láttam, de persze meg lehet próbálni leturmixolni a csokit ha nem jöhet szóba az Ázsia center mert messze laksz.
2017. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt pont ez akartam mondani, kedves első, hogy ugye ezt most nem gondolod komolyan, hogy bármi értelme volt, hogy ezt leírtad, hogy Ázsia Center, ezzel pont semmit nem segítettél, hiszen te is tudod 3 óriási épületről van szó.

Második, köszönjük az igazi választ.

Ha lehet egy kérdésem, ezek tényleg ennyire jók, szóval nem ilyen kommersz kakaós tej jellege van?

2018. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezaaaaaz!!!! KÖSZÖNÖM a válaszokat!!!! Szupik vagytok! :)
2018. febr. 2. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!