Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet valahol kapni Magyarorsz...

Lehet valahol kapni Magyarországon teakolbászt? Ami a németeknél teewurst, a cseheknél meg čajovka? Lesem mindenhol, de eddig sehol sem láttam.

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Kenőmájas minden boltban van
2018. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem mondod :)
2018. jan. 6. 01:34
 3/9 anonim ***** válasza:

1-es: a kenömájas meg a "Teewurst" két teljesen különbözö dolog!


Kérdezö: szerintem MO-on nincs forgalomban, mert ahogy látod, nem ismerik és ezért nem is vennék.

2018. jan. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Lidl, Aldi ;)
2018. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as: nekem is ez a gyanúm, csak abban bíztam, hogy ezekbe az országokba sűrűn ellátogatnak honfitársaink, ezért már lassan megismerhették volna, milyen spéci kajáik vannak szomszédainknak, másrészt valami kisebb boltra gondoltam, ahol (nekünk) extraságok fordulhatnak elő. Ilyen volt a francia diós szalámi is a Pennyben, amit szintén elkerültek a vevők, így jó akciósan megkaparintottam mindet :P

4-es: ezekben a boltokban bíztam leginkább, végig is túrtam a pultokat, de ők sem elég kísérletező kedvűek.

2018. jan. 6. 09:53
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Hát pedig ez képről nézve elég kenőmájasnak néz ki. :)

Szóval, minden boltban kapható nálunk is. :)

2018. jan. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Hát pedig ez képről nézve elég kenőmájasnak néz ki. :) "


Pedig véletlen sem kenömájas, hiába hasonlít ránézetre - egy ételt ugyanis nem nézni, hanem enni szokás, és egész más ízü a Teewurst, mint a kenömájas!


Kérdezö; nem igazán fogsz találni, mert a legtöbben ott vannak, hogy amit nem ismernek gyerekkorul óta, föleg, ha külföldröl került oda, az ehetetlen, ezért meg sem kóstolják, az üzleteknek meg nem éri meg rendelni és utána kidobni, mert senki nem vette meg.

2018. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, ezt tényleg nem kenik itt az emberek, csak a májast, és amiben nem máj van, az homály. Fura, hogy mi lesz divat, távol-keleti, dél-amerikai kaják elterjedtek, a szomszédokét meg nem vágják. Kár, hogy nincs valami (ezek szerint) extraságokkal foglalkozó bolt, mert azért páran csak ismerik, ahogy más egyedi kajákat is. Lehetnének kíváncsibbak itt az emberek, de ha nem, hát akkor úgy látszik, ki kell menni vásárolni :)
2018. jan. 9. 01:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor ebben mi van?! Miből készül!? Milyen húsból?

Húskrém kolbász?!

2018. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!