Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha csak vizet iszom akkor...

Ha csak vizet iszom akkor mivel leszek jobb?

Figyelt kérdés
Mert ugye akkor nem károsítom magamat olyan tartósítószeres sz@arokkal.. de azok az italok milyen kárt okoznak bennem? És ha csak vizet iszom akkor az miért jobb?

2018. jan. 5. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Én egészségesen étkezem,ennek ellenére újévkor elég sok pepsit ittam,vagy 1 litert.Viszont aznap max.ebédem volt normális meg a reggelim,tízóraira magvakat ettem uzsonnára gyüőmölcsöt.

Csak azt akartam kihozni ebből,hogy néha belefér,egy évbe max 1,2-szer megkívánom a kólát,vagy valami ilyesmit.

Egyébként szénsavas és mentes ásványvizet és 100%-os gyümölcslevet iszom.

Semmi bajod nem lesz,ha mondjuk hetente 1-szer azt iszod,amit nqagyon szeretsz.

2018. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok annyira jártas a dologban, de azt le írom amit tudok. A cukros löttyökben nevéből fakadóan sok cukor van, így hizlal is, nem tesz jót hosszú távon a szervezetnek. Szerintem nincs bennük olyan sok hasznos dolog amit fel tudna használni a szervezeted. A víz viszont fontos. Példaként pl. hidratál, ha elég vizet iszol segít abban hogy szép bőröd legyen, méregtelenít, sokan fogyókúrához is használják, mivel teltségérzetet ad. Vagy egyszerűen csak energiával tölt fel. Ha sokat iszol kevésbé leszel fáradt.

Tapasztalat, én anno nagyon keveset ittam kb. fél litert naponta, most már rászoktam a 1,5 -2 literre, hát van különbség.

2018. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, asszem leszokok a cukros italokról.
2018. jan. 6. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem is a cukortartalom, a light változatoknál pedig a túl édes íz a probléma. A tartósítószer, színezék, aromák stb. csak ezután jön súlyosságban.

2018. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
továbbá a light italokat aspartammal édesítik, ami rákkeltő.
2018. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!