Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerek

A kérdés

Hány kcal 1 szelet Don pepe szenhidratcsokkentett pizza?

Nem talaltam neten valaszt, hatha valaki tudja. Don pepeben 60%os szenhidratcsokkentett pizzat lattam, es szeretnek rendelni, de tudni szeretnem hany kcal. 32cm-s pizzara gondolok, abbol 1 szelet hany kcal.

jan. 12. 22:03  Privát üzenet  

A válaszok

Fogalmam sincs hany Kcal, de, ha fogyokuran vagy, akkor egyaltalan nem kellene pizzat enned, fuggetlenul a kaloriatol!

Egyel inkabb egy parolt csirkemellet bore nelkul, parolt sargarepaval-zoldborsoval.

A válasz 12%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 13. 03:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi szepen, nem tanacsot kertem. :D masfel eves dietam alatt elertem a celomat, mostmar kaloriakat szamolok testsulytartashoz. ;) es a kaloriaberdekelne, kaloriaegetes miatt is.. 😀😀🤟🏿

# 2/3Időpont jan. 13. 08:49 Privát üzenet
45

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 15. 16:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mekkora lehet egy 60 centis pizza egy szeletének a tömege?
Hol lehet a legjobb szelet pizzát kapni Budapesten?
Egy szelet aluljárós Trió sonkás pizza kb. hány kalória lehet?
Egy szelet Il Treno pizza hány gramm szénhidrát lehet?
Nem túl drága, jó pizza szelet bárt/kávézót tudtok javasolni a Blaha-Astoria-Kálvin tér környékén?
Szerintetek ehető még ez a szelet pizza? (képpel)

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!