Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Találtam a mélyhűtőben már...

Találtam a mélyhűtőben már másfél éve lejárt rántott camembert. Megsütöttem, de az állaga fura. Lehet bajom tőle ha megeszem? :D

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a hő nem nyír ki minden rossz dolgot?

2018. jan. 14. 18:03
 1/5 A kérdező kommentje:

Ilyesmi az álla ga:

[link]

De nincs rossz szaga és az íze inkább csak íztelen, mint romlott.

2018. jan. 14. 18:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A "minden rossz dolog" működését és szaporodását a mélyhűtő hivatott meggátolni. Arról nem is beszélve, hogy a "minden rossz dolog" a szigorú élelmiszer-technológiai szabályok miatt benne sem volt a termékben.
2018. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát de mélyhűtve sem állnak el korlátlanul a dolgok. Itt ennél a sajtnál is nagyon érezni, hogy már nem az igazi. Csak lehet azért még nem romlott csak szétesett az állaga meg az íze már. De asszem nem eszem meg végül.
2018. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
A fagyasztó sem örökös tartósító , szétszáradnak a cuccok . Simán kidobnám a sajtot , 2-3 száz Ft nem ér meg epebajt okádást stb ...
2018. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Legalább félévente ereszd le a mélyhűtőt, dobd ki a lejárt dolgokat, akkor megspórolsz egy gyomormosást!
2018. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!