Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért vonták ki a forgalomból...

Miért vonták ki a forgalomból a Soba tésztát?

Figyelt kérdés

Anno a Tescoba találtam rá erre a zacskós tésztára, még nyáron.

Egy ideje azonban sehol nem találok ilyet, Tescoba már csak pár megmaradt dobozos változat van belőle. Végigjártam minden nagyobb áruházat, de sehol semmi.

Egyik ismerősöm mesélte, hogy állítólag kivonták a forgalomból, mert rákkeltő anyagok vannak benne. Ennek mennyi lehet a valóságalapja?

Mert ha ez igaz, szerintem sok más zacskós cuccot kivonhatnának, mert marha egészségtelenek.


2018. jan. 24. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tesco weboldalán még mindig vannak fent.

Mi nálunk a Tescoban lehet kapni.

Meg rendes soba tésztát is.


[link]

2018. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En a sparban es a coopban is szoktam latni..
2018. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, ezek a dobozosok még vannak, de már nem sok van belőlük és nem is hoznak újakat.

Viszont volt ebből csomagos változat is

2018. jan. 25. 01:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy észrevettem a tesconak akadnak logisztikai problémái bőven, nagyon random hogy mikor éppen mi fogy ki és azt mikor tudják újratölteni, állítólag kevés a raktáros. Lehet valahol a szállítási láncnál elakadt.
2018. jan. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok


[link]


En ilyeneket szokam latni

2018. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon hiányolom, gondoltam is, hogy rákérdezek a Nissin facebook oldalán ha van nekik. A chilis zacskós tészta és a sima csípős smack is eltűnt, pedig a legfinomabb ízük azoknak volt. Most csak az állatosak vannak a smackből és a poharasok a Sobából :(((((
2018. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ezek persze, hogy, nem egészségesek, wifon és társai. De mire számítottál? Amúgy az igazi soba egy japán tésztaféle, az egészséges, de nincs is mellédobva egy halom ízfokozó.
2018. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De az már túlzás, hogy nyár óta egyáltalán nem hoztak újat belőle, azért ekkora gondokkal csak nem küzdenek :D

#5: Pont ilyet keresek! A "poharas" változatában sokkal kevesebb van, viszont jóval drágább is (400Ft, a zacskós meg 200Ft). De én sehol nem láttam, pedig bejártam jópár üzletet érte. :/

2018. jan. 25. 23:49
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Müllerben nézd meg esetleg, régebben ők árultak és azon nem magyar feliratok voltak csak cimke és ott volt még olyan íz is ami Tescoban nem (a kék színű, nem tudom már milyen). Gondolom ők külföldről hozzák valahonnan a készletet így ha csak Magyarországon szüntették be az eladást akkor náluk még lehet.
2018. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem az árazást. A poharas egy mini adag sokkal drágábban eladva, sosem fogom megvenni a zacskós helyett.
2018. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!