Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok Nekem ajánlani igazi...

Tudnátok Nekem ajánlani igazi sajtokat? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Akárhol szeretnék egy normális trappistát venni, sehol nem találok . Mindenhol csak ezt a gumiból vagy nem is tudom miből készült izét lehet venni . Reszelni egyáltalán nem lehet, mert szétfoszlik, elkenődik stb.. Normális trappistát már sehol nem lehet kapni ?

Mostanában inkább Pannóniát vagy az ahhoz hasonló sajtokat szoktam venni, hiába drága, de legalább van íze .



2018. jan. 30. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jó ez a Maasdammer s egészen olcsó.
2018. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Otthon érdemes Maasdamert és ilyesmiket venni, a trappista jóideje fos.


Meg néha van svájci sajt-akció a Lidl-ben, Appenzeller, Gruyére, azok is jók, bár milánóira nem valók, mert erősek.

2018. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tescoban szoktam a 700 grammos, fekete csomagolású Mizo trappistát venni, fényévekkel jobb, mint bármelyik másik fajta.
2018. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Más: ha jól akarsz puha sajtot reszelni, előbb tedd be a mélyhűtőbe 10-15 percre.


Itt sokszor kell lágy sajtokat (Tilsiter, Appenzeller, különböző Bergkäse) reszelnem, és kis fagyó után nem kenődik fel a reszelőre. :D

2018. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
A lidl-ben vagy aldiban bármelyik Németo-ból behozott sajt jó.
2018. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Alain Delon ***** válasza:
39%
Neked a trappista az igazi sajt? Akkor még nem ettél igazi sajtot! Ha már annyira reszelni akarod, akkor inkább Mozzarella. De vannak egyéb, jó minőségű, kemény sajtok is, amik reszelhetőek.
2018. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Itt szeletelt Trappista sajtokat tesztelnek:


[link]


Ha nem szeleteltet keresel, akkor Én a Tesco saját márkás Trappista sajtját ajánlom. Az jó, finom. Én azt is szoktam venni.


[link]


[link]


[link]

2018. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Valaki látom elvesztette a fonalat...

Nem kifejezetten a trappistára irányult a kérdésem, hanem normális, igazi, ehető sajtokra .

Csak példának hoztam fel a trappistát, hogy gumiból készül..

Utolsó előttinek meg üzenem, hogy szerintem többet keresek, mint amennyit te látsz havonta, úgyhogy ebbe ne is menjünk bele, hogy mit tudok megvenni meg mikor ..

2018. jan. 31. 16:34
 9/12 A kérdező kommentje:
Na meg a mozzarella... Ennyi erővel ehetnél levegőt is . Annak is kb. annyi íze van .
2018. jan. 31. 16:34
 10/12 Alain Delon ***** válasza:
32%
8: Hát figyelj! Ha valaki olyanokkal jön elő, mint Trappista vagy Pannónia, arról hajlamos vagyok feltételezni, hogy neki nem sajt kell, hanem az, hogy ócsó legyen. Amúgy meg odamész a sajtpulthoz vagy a hűtőhöz, megfogod, érződik azon, hogy jó kemény vagy "gumis". De akkor ajánlok egyet. Pár napja vettem az Aldiban egy Salzburger Alpenkase nevű sajtot. Igaz, nem reszelem, de jó kemény. Biztos jól reszelhető. Ha jól emlékszek, háromféle volt. Én a csilist vettem.
2018. febr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!